Widok

Noc Iguany

Noc Iguany Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Noc Iguany.
Noc Iguany
Tennessee Williams

Niepoprawny duszpasterz, prywatnie - amator mocnych trunków i urodzony pechowiec - przyjmuje posadę przewodnika wycieczek w Meksyku. Jego klientkami są głównie podstarzałe emerytowane nauczycielki i grupy prowadzonych przez nie nastoletnich uczennic. Jedna z nich wytrwale próbuje go uwieść. Ona i kilka innych kobiet mocno skomplikuje życie Shannona. Sztuka ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mnie sie podobało

A mnie się spektakl bardzo podobał.I podobała mi się w nim pani Katarzyna Figura Rolę zagrała świetnie , emocjonująco i prawdziwie .Była inna niz zwykle . Oddano klimat miejsca ,czuło się ocean ,burzę , ulewny deszcz wszystkimi zmysłami No.... może trochę dym papierosowy zmylił zmysł powonienia....Turystów niemieckich przedstawiono z wszystkimi wadami ich zachowań w tle toczącej się wojny , i momentami ręce zaciskały się w pięść kiedy z pogardą odnosili się do starych i słabych .Mam dość kabaretów,płytkich "komedii" ,nieuzasadnionej nagości na scenie i sztuki ,która nie skłania do refleksji.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Noc iguany tragedia!!!! Polecam nie isc...

Zmarnowany czas i pieniadze!!! Najgorszy "spektakl" w moim zyciu!!! Beznadzieja. Kompletne zero dialogu, brak refleksji, nic absolutnie nic sie nie dzieje. Same nudy. Czlowiek zmusza sie do siedzenia do przerwy. Zasypialam chyba co chwile taka nuda. Oko samo sie robilo. Po co robic taki spektakl. Totalna porazka. Nie ma w tym spektaklu ani jednego normalnego zdania. Jestem oburzona ze rezyser zdecydowal sie na takie byle co. Malo to jest tematow. Mozna by wymieniac bez konca a jednak publicznosc byla zmuszona ogladac taki "szajz" Wybralam sie na kulture a dostalam bzdure. To jak najszybciej powinno zniknac z desek Teatru, chyba ze Teatru juz nie ma. Panie rezyserze namawiam do zabrania sie do ciekawszych tematow i prosze nigdy wiecej juz takiej nudy. Niech pan nam to obieca. Zawiedziona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Beznadzieja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Beznadzieja zupełna . Nie słychać mówionych przez aktorów tekstów !!!! Sala po I akcie niewywietrzona i smród papierosów utrudnia oddychanie!!!! Szkoda czasu na oglądanie tego spektaklu. I pieniędzy również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Kultura

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Piękna Zośka (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

Prawiek i inne czasy (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prawiek i inne czasy . Olga Tokarczuk "Prawiek i inne czasy" reż. J. Bała...

do góry