Bardzo jestem zadowolona ze Szkoły Jazdy Piąty Bieg! Szybko załatwia pilne sprawy, które pojawiają się w trakcie szkolenia, reaguje na prośby i wnioski. Ma świetnych instruktorów, ze szczególnym uwzględnieniem p. Mikołaja i p. Sławka. Obaj panowie posiadają ogromną wiedzę i (co nie zawsze jest typowe) uprzejmość i cierpliwość. Osobiście z pomocą p. Mikołaja jeżdziłam z panem Sławkiem niezwykle uprzejmym i cierpliwym instruktorem, który powoli i z wiedzą tłumaczył kolejny raz te same sprawy, nawet jeśli w trakcie jazdy po tej samej trasie robiłam kolejny raz ten sam błąd. Z czasem ta wiedza ugruntowywała się, ale wystarczyła odrobina dekoncentracji i łup! np. wymusiłam pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym - popatrzyłam na smutną minę istruktora p. Sławka i mocno postanowiłam sobie poprawę ! Na moją prośbę ćwiczyliśmy rękaw i górkę do skutku, co zaprocentowało na egzaminie. I chyba nie było tak źle skoro egzamin zdałam za drugim podejściem, co myślę, że dobrze świadczy o powyższych instruktorach, a jestem osobą w wieku 60 lat i uważam to za sukces.
Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam Piąty Bieg, ma mądrych i dojrzałych instruktorów!
Nora