Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin Stachowiak - ocena Jestem ratownikiem medycznym. Mój tata z bólem w klatce piersiowej poszedł do...
~Marcin Stachowiak
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam, przemili, ludzcy ratownicy. Dziękuje za komfortowy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Beata z Karwin - opinia Z Nord Ambulanse odbyłam 20 kolejnych podróży towarzysząc mojemu Tacie w...
~Beata z Karwin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Idealnie, sympatycznie, bardzo polecam.
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Córka - opinia wątek zamknięty Nord Ambulanse, to najlepszy transport medyczny. Bardzo uważnie biorą pod...
~Córka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Transport Warszawa - Trójmiasto wątek zamknięty Bardzo punktualni i obsługa wręcz wspaniała. Przetransportowali starszą osobę...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2019

A - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocni, rzeczowi i uprzejmi. Dziękuję za pomoc
~A
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Stefan - opinia wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy. Realizowali transport mojej mamy z domu do...
~Stefan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Gabriela M. - opinia wątek zamknięty Bardzo zaangażowani ratownicy, pełni empatii do starszych osób. Transport...
~Gabriela M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Danuta - opinia wątek zamknięty Bardzo miła Pani , która przyjmuje zamówienia. Kontaktowa, kompetenta, a...
~Danuta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Transport przebiegl komfortowo o w milej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Profesjonalna firma! wątek zamknięty Witam .Miałam okazję poznać Panow Ratowników z Państwa firmy.Konkretnie...
~Małgorzata Kowalska pielęgniarka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Profesjonalna firma wątek zamknięty Zleciłem transport lotniczy taty z Krety do Gdańska. Zlecenie było w piątek a...
~Borys
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Rzetelna firma. Gorąco polecam! wątek zamknięty Z całą pewnością mogę polecić firmę Nord Ambulanse wszystkim potrzebującym....
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam! Transport Szczecin-Gdańsk odbył się bez zarzutu....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Prywatna opieka medyczna podczas koncertu wątek zamknięty Z usług firmy korzystaliśmy w zakresie prywatnej opieki medycznej dla Artysty...
~ART4FUN s.c.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Nord Ambulanse jest niasamowity!!! wątek zamknięty Nie jestem w stanie wyrazic slowami jak niesamowita i profesjonalna jest...
~Karolina Kelleher
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Pełen Profesjonlizm! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy Firmy NORD AMBULANSE. Musiałem stawić się...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Jola wątek zamknięty Wspaniała ekipa. Szybka, jasna bardzo profesjonalna obsługa, transport z...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Rzetelna firma - polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Expresowy czas realizacji usługi - transport z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry