Czy ktos kupowal mieszkanie od tego dewelopera? jak z terminowoscia i wykonczeniem mieszkan?
Mnie interesuje osiedle Krokusowe moze ktos jeszcze ma tam upatrzone albo kupione mieszkanie? i moze cos wiecej powiedziec na ten temat
00
~Iw
(18 lat temu) 16 marca 2008 o 14:13
Witaj,
Ja tam mieszkasz i jestem zadowolona. W wykonczeniu mieszkania pojawialy sie pewnie niedociagniecia, ale wszystko zostalo poprawione. Nie narzekam.