Widok

Nordick Walking

Zapraszam serdeczne na zajecia co Środa o godz 8 30! Podczas 2 godz spotkania nauczimy się techniki chodzenia, czwiczenia mobilizacyjne i rozciągające. Zajecia są darmowe dla uczestników :) Spotyksmy się na parkingu przy kościele w Baninie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba liczy Pani na spotkania z emerytami bo i ludzie młodzi lub w średnim wieku o tej godzinie pracują.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, zastanawiam się dlaczego te zajęcia nie odbywają się w sobotę czy niedzielę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co emeryci mają siedzieć w domu?? Dla nich nic W soboty to młodzież na imprezy chodzi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszystci...ale dla tych pracujących mam zajecia grupowe Pilates i bodyART w godzinach wieczorowych. Prowadzę tez Treningi personalne, wiec zapraszam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za kasę zajęcia po południu, a Nordick Walking jest za darmo i tylko dla nie pracujących, szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trenera personalnego to mam w klubie fitness
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W klubie fitness niema reformera, gdzie można zrobić 500 różnych ćwiczeń, ani pilates chair, ani praca na powiężach i punktach spustowych. Nie naucza oddechu i jak poprawić wydolność. Komu jak pasuje. Pozdrawiam serdeczne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miła Pani każdy dobry trener personalny wie co to sa punkty spustowe i powięzi a wielu trenerów jest tez fizjoterapeutami . Proszę bzdur nie pisać no chyba ,że miała Pani do czynienia z trenerami poi weekendowym kursie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trening i świadoma praca z ciałem, to moja pasja. Moje nauczyciele są między innym z Australii, Niemiec, Szwajcarii, RPA i ostatnio Hawaje. Niestety musza tu przyjechać, i nie poczęstowali mnie swoją wiedzą za darmo. Płaciłam gruba kasę. Za sprzęt na który czwicza moi klientci też. Wiec, Jaga taka prawda :) za dobra usługę trzeba płacić. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani naprawdę sadzi ,że ludzie są idiotami i nic nie wiedzą? Mój trener pracował w usa , posiada międzynarodowe uprawnienia, jest fizjoterapeutą, szkoleniowcem i wykładowcą i byłym sportowcem.. Bardzo madry i skromny czkowiek o wysokiej kulturze. Proszę nie robić z siebie gwiazdy trochę skromności. Życzę wszystkiego dobrego i owocnej współpracy z ludzmi. Fajnie ,że chce Pani cos zrobić tez społecznie ale w takich godzinach będzie ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mój tata jest bohaterem ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie sadze tak i podziwiam właśnie tacy ludzie. Mam pełen szacunek i są również inspiracja dla mnie. Nie tobie ze sobą gwiazdę, tylko tłumacze dlaczego nie pracuje za darmo. Post utworzylam po to aby zaprosić osób chętnych i Ci co mogą przyjść, a nie wiedza. Zycze wszystkim dużo zdrowia i pozytywnej energii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisze się Nordick, Dick to jest po angielsku Wacław. Pisze się Nordic (nordycki).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry