Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - ocena Świetna obsługa, wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i sprawnie. Rzeczy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 czerwca 2024

Krzysztof - ocena Miła, profesjonalna obsługa. Pranie nigdy nie było tak czyste.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 czerwca 2024

Basia H. - ocena Obsługa pierwsza klasa, bardzo pomocna, jakość usług jak w rankingu
~Basia H.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 maja 2024

Małgorzata - ocena Świetna pralnia, super obsługa, przemiły personel.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Hewittjoanna@ gmail.com - ocena Dziękuję bardzo! Moja sukienka wygląda jak nowa. Szybko, sprawnie a do tego...
~Hewittjoanna@ gmail.com
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2024

Adam - ocena Dzień dobry, polecam pralnię Norel. Profesjonalna obsługa , szybka...
~Adam
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2024

Sylwia - ocena Profesjonalna pralnia. Zadanie trudne ; do czyszczenia uchikake - tradycyjne...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 lutego 2024

Michal - opinia szybko sprawnie i w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa. Korzystałem z...
~Michal
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Romuald - ocena Polecam.bardzo profesjonalna robota; Moje codzienne potrzeby na białe...
~Romuald
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 stycznia 2024

Krystyna Malarek - ocena Super obsługa, mimo swiątecznego natłoku Panie ekspresowo wyprały i...
~Krystyna Malarek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 grudnia 2023

Max GD - ocena Dawno nie mialem tak dobrze wyprasowanych koszul, polecam!
~Max GD
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2023

Renata G. - ocena Szybko i profesjonalnie plus bardzo miły i pomocny personel. Byłam pierwszy...
~Renata G.
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Krzysiek - ocena Korzystam z usług tej pralni od paru lat. Najczęściej oddaję do prania moje...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Malwina - ocena Oddałam kurtkę puchową do czyszczenia chemicznego, wszystkie zabrudzenia...
~Malwina
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 października 2023

emilka - ocena Świetna obsługa, super jakość. Byłam pierwszy raz i będę wracać. Oddałam...
~emilka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2023

Marta - ocena Pralnia z tradycjami i rewelacyjnym podejściem do klienta. Bez dwóch zdań...
~Marta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2023

Renata - ocena W moim niewielkim pensjonacie staram się zapewnić gościom najwyższy standard....
~Renata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2023

Kamila - opinia Korzystam z usług tej pralni od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona z...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2023

Ania - opinia Super obsługa, miła i profesjonalna. Korzystam z tej pralni od lat i nigdy...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2023

Polecam pranie sukni ślubnej wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pralni Norel. Kupiłam używana suknię ślubną....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry