Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem zadowolona wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z kursów w tej szkole i byłam zawsze zadowolona....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Dietetyka (kurs roczny) - kto się wybiera? wątek zamknięty Witam wszystkich, ja zapisałam się do NOVEj na dietetykę. Jestem już po...
~mgam.88
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Technik Administracji wątek zamknięty Byłem w szkole po obecności, których potrzebowałem do statusu ucznia dającego...
~Soulu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Szkoła jest w porządku , uczęszczam do nich na budownictwo . Nauczyciele...
~Olik1985
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

NOVA w Katowicach wątek zamknięty Chciałam serdecznie polecić Państwu szkołę NOVA Centrum Edukacyjne w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Polecam!! wątek zamknięty Właśnie skończyłam kurs asystencko- sekretarski i jestem bardzo zadowolona....
~A.K.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2013

(...) wątek zamknięty Moja zona niestety popełniła ten bład i zapisała się do NOVEJ. jak...
~jpek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

technik weterynarii wątek zamknięty Kto jest zainteresowany policealnym technikum weterynarii? O jakich szkołach...
~aska
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Właśnie ukończyłam kurs wątek zamknięty i jestem bardzo zadowolona,polecam, miła atmosfera.
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Kurs Adobe Photoshop wątek zamknięty Miła atmosfera.Dobre wyposażenie sal komputerowych.Wykładowcy sympatyczni ale...
~hania.b
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

szkoła opiekunek osób starszych wątek zamknięty Witam!! Czy ktoś kończył tę szkołę z tym kierunkiem ,szkoła jest bezpłatna...
~Marzena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Kursy okej wątek zamknięty Uczestniczyłam na kursie w tej szkole i było ok. Nauczycielka bardzo...
~Emilka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry