Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena Bardzo polecam Pana Partyka. Przedsiębiorca jest solidnym, życzliwym i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

EwaSz - ocena Polecam firmę Nova jeżeli planujesz duży remont obejmujący ściany, sufity,...
~EwaSz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Joanna - opinia Jeżeli ktoś planuje "remont generalny" (zrywanie podłóg ,skuwanie tynków i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Paulina - opinia Współpraca z Panem Patrykiem to czysta przyjemność . Terminowy, punktualny,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Anna - opinia Firmę p. Patryka wybrałam na podstawie opinii internetowych i szczerze mówiac...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Alicja - opinia Serdecznie polecam firmę Nova szczególnie osobom, które chcą wykonać remont...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2022

Michał - opinia Nie można mieć zastrzeżeń do firmy NOVA. Profesjonalnie podejście do tematu...
~Michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Kancelaria RBR - opinia wątek zamknięty Firma Nova wykonała kompleksowy remont naszego 140-metrowego biura...
~Kancelaria RBR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć . Fachowo i dobrze. Polecam
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Krzysztof N. - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt był ambitny, ilość samego oświetlenia...
~Krzysztof N.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Janusz Warnke - opinia wątek zamknięty z czystym sumieniem mogę polecić Pana Patryka i jego ekipę z firmy Nova....
~Janusz Warnke
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

AleBrowar Sopot - kompleksowe wykonanie prac remontowo budowlanych wątek zamknięty Nova - wykonywała generalny remont lokalu gastronomicznego 100m2. Współpraca...
~Michał Saks
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Wykończenie mieszkania deweloperskiego w Gdańsku wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy Nova przy wykończeniu deweloperskiego mieszkania o...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Bezproblemowy remont mieszkania wątek zamknięty Gorąco polecamy tą firmę - zgrana ekipa fachowców ze wszystkich branż, prace...
~Magda
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

W końcu jest tak jak powinno być wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Bez pijących i palących pracowników, bez ściemniania i...
~Kuba
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Bardzo sprawna praca i organizacja wątek zamknięty Prace wykonane w nadspodziewanie szybkim tempie i z dużą starannością. W...
~Tomek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Kompleksowy remont mieszkania w Gdyni wątek zamknięty Z wielką przyjemnością polecam firmę Nova, z której usług skorzystalismy w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

osuszenie budynku w Gdyni wątek zamknięty zleciłem osuszenie willi w Orlowie. Robota wykonana szybko solidnie i bez...
~Łuki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Fachowcy wątek zamknięty Zleciłam firmie wykonanie remontu garażu. Po jego oględzinach właściciel...
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

remont mieszkania, zmiana paneli wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy przy remoncie generalnym mieszkania. Jestem...
~Tomek N.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

35

wątków

do góry