Widok

Nowa Janowska

Cisowa Signum Pogórze Temat dostępny też na forum:
W sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowoczesne centrum handlowe, rekreacyjne, usługowe i gastronomiczne, a w najbliższej okolicy dostępne są placówki edukacyjne i służby zdrowia. Miłośnicy aktywnego trybu życia na pewno wykorzystają sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Janowska jest także dobrze skomunikowana z resztą Trójmiasta - szybko można stąd dojechać do centrum Gdyni, wyjechać na obwodnicę oraz w kierunku Półwyspu Hel i Słupska. W ramach inwestycji powstał ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kiepsko

ceny za m2 owszem może i znośne, ale beznadziejne rozkłady mieszkań. tylko jedno mieszkanie 3-pokojowe, najlepsze są te 1-pokojowe 45m2 z 10 metrowym korytarzem hehe. nie polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na torach praktycznie

Nigdzie nikt nie podaje, że od krawędzi parkingu do torów SKM z Wejherowa do Gdyni jest jakieś 10m. Zaraz za nimi zajezdnia SKM gdzie kierownicy pociągów uwielbiają trąbić w nocy między sobą. Powodzenia z otwieraniem okien i zeskrobywaniem rdzy z samochodów. (polecam google maps...)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lokalizacja TRAGICZNA

Na stronie podają że widok na las....hmm....może 5 km dalej bo tuż za oknami torowisko, rdza i ogólny smutek. Rozkład mieszkań tragiczny. Korytarz jednego z mieszkań jest wąski i długi na 4 metry. Byłem zainteresowany kupnem mieszkania tam ale jak zobaczyłem układy mieszkań i okolice to odpuściłem. NIE POLECAM.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kupiłam mieszkanie, o którym piszesz, korytarz jest długi, ale szeroki, więc przestrzeń jest do wykorzystania. Sprzedały się już wszystkie mieszkania w tym pionie, więc układy mieszkań jednak się podobają. Co do widoku na las - nigdzie na stronie Targo nie znalazłam takiej informacji... Chyba pomyliłeś inwestycje :) Ja polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

widok na las

oczywiscie ze jest widok na las w, jak wyjdziesz w strone Bodegi.
mieszkania super wykończone jeszcze takiego dewelopera nie widzialam aby nie bylo sie do czego przyczepic, piekne klatki schodowe jestem w glebokim szoku ze tak ladnie jest to wykonczone
a lokalizacja swietna 5 min do autobusu, kolejki biedronka szkola przedszkola
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam kupiłem mieszkanie, jest świetne. A jeśli chodzi o układ to wszystko zależy od tego jak właściciel je urządzi. Ja już prawie kończę remont i jestem bardzo zadowolony, 5 min do kolejki skm. widok z okien wcale nie jest na tory, tylko na znajdujący się w oddali las. Budynek ogrodzony co też jest atutem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę o kontakt osoby, które kupiły mieszkanie w tej inwestycji. Zastanawiam się nad zakupem i mam kilka pytań :)
pati-ko@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Będę wdzięczna za informację jak mieszka się w tym budynku i czy faktycznie tory i SKM która jeździ z taką częstotliwoscia to duży problem?przymierzam się do kupna mieszkania tam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

SA

Tory i SKM to żaden problemy, myślałem że będzie to przeszkadzać ale tak nie jest. Kolejkę słychać jak przejeżdża jakieś 15 sekund. Czyli przez cały dzień SKMkę słychać łącznie przez jakieś 15 minut. Na pewno lepsze to niż szum z ulicy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry