Widok

Nowa Letnica

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko plaży w Brzeźnie. W ostatnich latach tereny te przeszły dużą metamorfozę, a budowa obszernej inwestycji mieszkaniowej ma być jej kolejnym krokiem.

W ramach inwestycji planowana jest budowa 2500 mieszkań. W pierwszym etapie powstać ma budynek ośmiokondygnacyjny, Kolejne będą wyższe 11-, 18- ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pytanie

A czy po wybudowaniu nowego osiedla przestanie smierdzieć? Często tu czuć smole. Okna trzeba zamykać. Jak na razie interwencje mieszkańców nic nie pomagają. Wystarczy rano jechać przez Marynarki , smród jak z papowni. Mam nadzieje ze developer zrobi z tym porządek a jeżeli nie to współczuję nowym lokatorom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

nic nie śmierdzi

mieszkam tu kilka lat i nic nie śmierdzi, może na Marynarki polskiej tak ale w Letnicy nie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,teraz to ciezko kupic mieszkanie w miejscu gdzie będzie wszystko pasowalo i bedzie eko,na szadólkach śmierdzi,albatros tawer i cztery oceany przy samej ulicy a tam korki i smród spalin,trzy żagle wybudowane są przy liniach wysokiego napięcia. Zawsze cos sie znajdzie nie tak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Paskudne bloczyska

i do tego bylejakość robygowa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Pełna zgoda, Nowa Letnica to będzie gigantyczne blokowisko niestety....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja myślę inaczej... może i bd spore bloki ale przynajmniej nie będzie to 'sam beton' - jaki ma teraz miejsce na Morenie, tam oprócz bloków nic nie ma, żadnego parku, żadnej zieleni...nie mówiąc już nic o morzu...
Uważam że Nowa Letnica to zdecydowanie lepszy kierunek niż Morena czy okolice obwodnicy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy paskudne? Rzecz gustu.
Czy bloczyska? No cóż, wieżowiec budują, więc niezbyt można nazwać to bloczyskiem.
Dodatkowo są naprawde spore przestrzenie między budynkami, w porównaniu do innych ich inwestycji, więc... jest dużo lepiej niż Zajezdnia wrzeszcz, mila baltica czy inpro oliwa czy eurostyl zaspa. Też nie jest betonową junglą mieszkań na morenie, gdzie dojazd autem to mordęga, bo oprócz moreny korzysta z tych samych dróg banino i chełm i te wszystkie inne wariaty co Gdańsk rozszerzają z dala od morza. Letnica cóż, zostaje sama, potem nowy port i morze, nic więcej nie zakorkuje tam tak ulic jak biedną morenę, której czas dojazdu wynosi jak z banina.
Bylejakość? No cóż.. to jest wszędzie ^^ czy to inpro, czy inne deweloper, każdy chce sprzedać jak najszybciej budynek.. nic nowego. Ważne by cena była opłacalna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

odległość między budynkami

Jakoś trudno mi uwierzyć, że odległości między budynkami będą jak na Zaspie-Młyniec albo przynajmniej jak na Żabiance.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisal troll mieszkajacy w bloku z wielkiej plyty :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia

Gdańsk z roku na rok traci charakter.... Beton, beton i beton - jak za najlepszych lat komuny. Powstanie jedna wielka betonowa pustynia, nasze dzieci w przyszłości będą nas przeklinać Architektów od siedmiu boleści wysłałbym do łopaty w Chinach, dealerzy budują brzydko i byle taniej. Szmal, szmal i tylko szmal....makabra
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
My mielismy zarezerwowane mieszkanie na letnicy ale niestety zrezygnowalismy,ponieważ dojazd tam to jest straszny,korki na czarnym dworze ogromne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

a gdzie nie ma korków?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ma się na piechotę do pracy.

Ja np. posiadam auto ale do pracy jeżdżę skm. Mam prace przy stacji i nowe mieszkanie również przy skm.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze na Letnicy puszcza skm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blisko do morza, blisko do Centrum (tunel), blisko do "wylotowki", stadion, tereny zielone...ale kupujcie lepiej na Szadolkach, Jasieniu, Kowalach, Baninach. Na Letnice i tak Was nie bedzie wkrotce stac... Na szczescie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://m.trojmiasto.pl/dom/Gdansk-Opoznienia-na-budowie-osiedli-Robyg-n120999.html poczytaj o Twoim deweloperze. Dosam tylko że jak beda gonili terminy to lokale wiadoma sprawa jak zostana wykonane po za tym jak juz teraz deweloper ma problemy to boje sie jak to bedzie gdy przyjdzie do podpisania aktow przeniesienia wlasnosci. Ryzyko straszne ale w koncu Robyb wielki badziew za wielkie pieniądze pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry