Widok

Nowa droga?

Witam, czy w miejscu pomiędzy ulicami Marcową i Węsierską (szeroki pas łąk) planowana jest budowa drogi?
Wiem, że kiedyś był plan puszczenia przez Kiełpino Górne tramwaju na lotnisko, ale wiem też że ten plan upadł i zainwestowano w Szadółki, natomist czy ktoś z Państwa orientuje się, czy w tej okolicy jest planowana budowa drogi? Czy te działki należą do miasta, czy do prywatnych właściicieli? Albo może ktoś wie gdzie można to ustalić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale naprawdę chciałbyś się tam budować? Przez wiele lat w dołku między Węsierską, Otomińską i Wiosenną było jeziorko. Zostało zasypane ~10 lat temu, ale starsi mieszkańcy pamiętają te czasy. I to,że co kilka lat, przy dużych opadach deszczu ten cały teren stoi pod wodą, aż do drogi koło drukarni włącznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdopodobnie odpowiedź na swoje pytania znajdziesz pod tym adresem: http://mapa.gdansk.gda.pl/ipg/app/index#s=mapa-wlasnosci .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry