Widok

Nowa restauracja

Czaple Miszewo Temat dostępny też na forum:
Witam,
planuje otworzyć w Baninie nową restauracje, coś typu naleśnikarnia, pierogarnia... z kącikiem dla dzieci oczywiście :) Pytanie, czy Banino potrzebuje nowej knajpy tego typu? Miałaby odbiorców? Proszę o opinie mieszkańców czy chętnie by odwiedzili moją restauracje ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Na pewno tak.Tylko cenny odpowiednie a nie z kosmosu.Jeden naleśnik i 15 zł,tak jak w cafe kulce i smażone na patelni.Osoba tam przygotowująca tam naleśniki nie ma pojęcia jak powinno to być zrobione.W środku jedna pieczarka i plasterek szynki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Również uważam, że miejsca już istniejące powinny bardziej przemyśleć swoją działalność. Też nie chodzę do Kulki ze względu na ceny, które uważam, że nie są przemyślane jak dla tutejszych odbiorców. Nie jest to atrakcyjna lokalizacja,a ceny są jak w mieście. Jeśli np. pójdę tam z 2 dzieci + rodzice i dla każdego zamówię naleśnika to wydam 60 zł i do tego nikt się nie naje.... wolę sama zrobić w domu naleśniki. Albo porcja 8 małych pierożków za 16zł. Wolę zamówić pierogi z http://www.zmsniezka.pl/sklep,lista i podsmażyć je na pysznym świeżym masełku, również tam zamówionym.
Cena powinna przyciągać. Lepiej sprzedać czegoś więcej , za niższą cenę.
Plus dla Kulki za kącik dla dzieci😀.
A czy powstanie kolejnego miejsca ma sens? W to wątpię. Dobrym pomysłem byłoby otworzenie sklepu/piekarni niedaleko Osiedla Familijnego. Przydałoby się też jakieś miejsce typowo dla dzieci, gdzie można na godziny zostawić pod opieką dziecko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Widzę, że Śnieżka nie ma aktualnie w ofercie pierogów,:( może wrócą, ale i tak polecam nabiał i masło😀
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka jest cena za dowoz do Banina ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powyżej 70 zł dostawa jest darmowa, a poniżej tej kwoty coś około 2,50zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.zmsniezka.pl/sklep,view,pierogi_z_miesem
Polecam😀
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie dlaczego ceny w Baninie maja byc mniejsze niz gdzie kolwiek przeciez produkty sa w tej samej cenie jak wszedzie,prić tyle samo co w gdańsku prąd jest w tej samej cenie ,wy chcieli bycie aby drogi, sklepy i cała reszta była taka jak w miescie ale ceny w sklepach za połowe .
jak tak czytam to powiem wam ze jestescie bandą id......ow.
Nowobogadzcy,świry z gdanska,gdyni itd ja sam jestem z gdanska tu prowadze swoją firme od 15lat i widze co za barachło sie tu wprowadza i jakie bzdury wipisuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Szanowny ktosiu,
Sam dałeś świadectwo na to kim jesteś. Jakie masz prawo do wyzywania i ubliżania ludziom tutaj mieszkającym się pytam? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na tym forum, jednak sztuką jest zrobić to w kulturalny sposób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda. Kawa za droga, wolę napić się w domu, a jak weźmiesz jeszcze kawałek ciasta to po otrzymaniu rachunku uśmiech znika z twarzy....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pomysł!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze powiem, zastanawiam się pomiędzy restauracją a fajnym pubem z dobrym piwkiem, bilardem, grami itp... :) Co bardziej by się przydało?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczerze myślę, że jedno i drugie :-) zatem kwestia, co wolisz otworzyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moim zdaniem bardziej by się przydał jakiś garmaż ala bar mleczny , ale taki czynny przynajmniej do godziny 19 -20.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
baru mlecznego bardzooo brakuje ale taka pierogarnia i nalesnikarnia też była by bardzo dobra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze się zastanów.
Po pierwsze ile musisz takich naleśników sprzedać dziennie ile przyjdzie osób bys na czynsz zarobił. Pierwszy rok Zus ok a pózniej boli , stawka większa. Cafe Culka ma zaplecze (tata developer) dadza radę. Czynsze sa wysokie w Baninie za wynajem lokali. Przemyśl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie myślę, jak się pytasz to każdy mówi ok tak się przyda a potem zostajesz z rachunkami do zapłaty . Ile już sklepów się zamknęło . Czynsze są mega wysokie jak na Banino przetrwają tylko Ci co mają jakieś zaplecze finansowe ale czy jest sens robienia czegoś co nie przynosi zysku ? Jeśli się zdecydujesz to życzę powodzenia .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bar mleczny by się przydał. W mieście za 2 duże naleśniki płace 6 zł, jeśli tutaj byłyby podobne ceny to by było ok
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
placisz 6 pln bo bary mleczne sa dotowane... nie sadze aby w baninie tak dalo rade..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo to jest temat ! Dobre piwko, meczyki , bilard , fajna muzyka .Tylko proszę nie mylić Banina z Sopotem, i cen niewindować. Przydało by się wieczorem , nawet w codzień na piwko wyskoczyć, ale musiało by to być miejsce z klimatem (nie chodzi o klimatyzację )
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Połącz oba pomysły. Tu wszelkie restauracje zamykane są o 21.00, więc nie ma miejsca gdzie można wyjść po położeniu dzieci spać i ze znajomymi się zrelaksować chociaż do północy w sobotę....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie pub z bilardem!!! miałoby to wzięcie zwłaszcza przy atrakcyjnych cenach-promocjach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pub z meczami i piwkiem. Nie speluna tylko miła piwiarnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za!:) oczywiście tak jak wyżej - ceny nie z kosmosu:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ale z ofertą bezglutenową
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
łatwo doradzać w kwestii inwestowania nie swoich pieniędzy:), ale faktycznie miejsca w stylu pub brakuje, ja z chęcią takie miejsce bym odwiedzał
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyda się wszystko. Tylko trzeba o to zadbać. Nie jak z każdą gastronomią w Baninie,że na początku super a potem dno. To już standard u nas. Ja bym jednak poczekała na większą ilość mieszkańców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krawiec porządny by się przydał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jest kilku. Znam przynajmniej 3. Poszukaj a znajdziesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dworku novello jest PUB z salka bilardowa ale ludzi niestety tam nie widać. Pytanie dlaczego. A wiadomo że pusta knajpa nie ma klimatu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ciągu dnia pierogarnio- naleśnikarnia wraz z innymi daniami a wieczorem pub gdzie można wydarzenie sportowe obejrzec , zagrac w bilard a do piwka hot wingsy, żeberka BBQ, nachosy etc

Jestem szefem kuchni i jak chcesz jakichś porad to daj znaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podpisuję się pod takim pomysłem i ubolewam nad brakiem miejsca do wieczornych pogadanek ze znajomymi przy grzańcu:) a w dzień na obiad w rozsądnej cenie chętnie wpadnę ( tylko bez pizzy i kebabów)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Pani Agnieszka na klonowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
naleśnikarnia i pierogarnia moim zdaniem się sprawdzi. Takie jedzenie nie jest drogie (nawet w mieście), więc myślę, że klientów by nie brakowało (koniecznie opcja "na wynos"). Nie uważam, że w Baninie mamy wystarczającą ofertę gastronomiczną.
Taka naleśnikarnia, o ile będzie wzorowana np. na Manekinie (w zakresie oferty menu) - ma moim zdaniem wielką szansę. Mało jet takich lokali (nawet w mieście)- właściwie naleśnikarnie i pierogarnie można policzyć na palcach dwóch rąk (i to w skali całego Trójmiasta).
Jeżeli oferta będzie dobra- my na pewno będziemy korzystać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z tym. jeśli cena/jakość/wielkość porcji będzie podobna do "menekinowych", czyli za 12-14 zł jesteś syty i zadowolony to miałoby to sens. jeśli ktoś wyskoczy z cenami jak "u przyjaciół, że za makaron trzeba zapłacić ~25zł to życzę powodzenia w sprzedaży lokalu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
pub z bilardem by sie przydal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
masz w novello.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!
Prosze o kontakt w sprawie restauracji pod nr tel 790852303
Rowniez chce cos otworzyc moze polaczymy sily?
mozemy sie spotkac i porozmawiac ,czekam na odpowiedz
Pozdrawiam!
Marta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dlaczego nie PUB ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry