Widok
Jeżeli chcecie wypić pyszną kawę i zjeść naturalne lody w różnie połączonych smakach np czekolada z borowików, naturalna śmietanka, fantastyczne sorbety, to bardzo polecam Cafe Pistacja w Rewie z cudownym widokiem na morze z tarasu, a w Gdyni na Strzelców kawiarnię Paulo. Jakość na najwyższym poziomie i przede wszystkim bez konserwantów, naturalnie.
Dla mnie nowością zawsze są restauracje, które po raz pierwszy odwiedzam i tak też było w ten weekend. Pojechaliśmy sobie na Kołobrzegu z myślą zjedzenia przepysznej rybki. Szukaliśmy restauracji na promenadzie i swoją lokalizacją, wystrojem, jak i widokiem przyciągnęła nas restauracja My Fish i trzeba przyznać, że tutaj wybieranie miejsca ze względu na wygląd wyszło nam na dobre, bo rybka przepyszna.
Halo ,halo ....ćwoku. Takich tekstów się nie wali ,a na pewno nie anonimowo. Jeżeli masz chociaż jedno jajo w swojej mosznie, to powiedz to w twarz lub się przedstaw. Sfrustrowanych ,nie kochanych ,nie dowartościowanych ,zakompleksionych ,zazdrosnych TROLI w necie mamy po ,,kokardę" Możesz nie lubić Mirka ,bo pewnie dostałeś kopa w zad pod Biedronką jak zbierałeś nachalnie na piwo ,ale nie czepiaj się dzieci ,bo to słabe jest. Pewnikiem to do ciebie nie przemówi ,bo do takich trolli przemawia tylko trampek na mordzie ,ale zastanów się i pomyśl ...nie jesteś w necie anonimowy ;-)
Nie wypowiadaliśmy się wcześniej na forum pod Państwa komentarzami z paru powodów. Uważamy, że każdy ma prawo do swojej oceny naszej restauracji ma prawo podzielić się tą opinią z innymi.
Dwa – rzeczywiście pierwszy weekend nie był udany, dużo rzeczy nie wyszło tak jak planowaliśmy i wdarł się chaos i ogólne zamieszanie. Pracownicy z wielkim doświadczeniem zawiedli a sytuację ratowali Ci którzy dużego doświadczenia nie mieli. Nie zadziałał prawidłowo nasz program do zamówień a terminal płatniczy odmówił posłuszeństwa. Potrafimy przyznać się do błędów, potrafimy wyciągnąć z nich wnioski i je naprawić.
Wszystko prosperuje teraz bez zarzutu, a klienci wychodzą zadowoleni. Ale nadal pracujemy nad tym, aby wszystko działało na 100% i było perfekcyjne a każdy szczegół został dopieszczony.
Zawsze jednak jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, gdyż chcemy aby wszyscy mieszkańcy Bojana czuli się u nas wspaniale.
Niestety na forum pojawiły się opinie pod adresem mojego męża, która nie są zgodne z prawdą, są obraźliwe i są jednym wielkim kłamstwem.
Osoba pod trzema różnymi nikami ( anonim1, anonim m i darek) ale jednym adresem IP dopuściła się pomówienia i szerzenia nieprawdy. Na takie zachowanie nie będziemy przymykać oka i nie pozwolimy aby ktoś nas oczerniał. Sprawa została zgłoszona na policję w Szemudzie i niestety drogi Panie spotkamy się w sądzie. Zobaczymy czy tam też będzie Pan takim bohaterem kiedy będzie Pan występował pod swoim imieniem i nazwiskiem i nie będzie Pan anonimowy.
Dwa – rzeczywiście pierwszy weekend nie był udany, dużo rzeczy nie wyszło tak jak planowaliśmy i wdarł się chaos i ogólne zamieszanie. Pracownicy z wielkim doświadczeniem zawiedli a sytuację ratowali Ci którzy dużego doświadczenia nie mieli. Nie zadziałał prawidłowo nasz program do zamówień a terminal płatniczy odmówił posłuszeństwa. Potrafimy przyznać się do błędów, potrafimy wyciągnąć z nich wnioski i je naprawić.
Wszystko prosperuje teraz bez zarzutu, a klienci wychodzą zadowoleni. Ale nadal pracujemy nad tym, aby wszystko działało na 100% i było perfekcyjne a każdy szczegół został dopieszczony.
Zawsze jednak jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, gdyż chcemy aby wszyscy mieszkańcy Bojana czuli się u nas wspaniale.
Niestety na forum pojawiły się opinie pod adresem mojego męża, która nie są zgodne z prawdą, są obraźliwe i są jednym wielkim kłamstwem.
Osoba pod trzema różnymi nikami ( anonim1, anonim m i darek) ale jednym adresem IP dopuściła się pomówienia i szerzenia nieprawdy. Na takie zachowanie nie będziemy przymykać oka i nie pozwolimy aby ktoś nas oczerniał. Sprawa została zgłoszona na policję w Szemudzie i niestety drogi Panie spotkamy się w sądzie. Zobaczymy czy tam też będzie Pan takim bohaterem kiedy będzie Pan występował pod swoim imieniem i nazwiskiem i nie będzie Pan anonimowy.