Widok

Nowa w Gdańsku

37 lat, bezdzietna ale w związku, tymczasowo nie mająca do kogo gęby otworzyć. Takie czasy.. A i do tego poszukująca pracy.
Szukam ludka ( najchętniej kobiety), która zechciałaby poświęcić mi kilka chwil na wygadanie się. Jestem również cierpliwą słuchaczką, żeby nie było. Szukam osoby, która mogłaby mi podpowiedzieć jak funkcjonować, żeby nie zdziczeć. Bo trzeba byłoby pójść do fryca, może do kosmetyczki, może zacząć w końcu coś ze sobą zrobić, a tu jakoś motywacji brak. We dwie raźniej ;)
Palę- jedyna moja rozrywka póki co, słucham rocka.. No i tyle.
Jak macie ochotę mnie poznać, piszcie: agrafa29@tlen.pl
Pozdrawiam
Aga
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Jakoś nie widziałam, żebyś wcześniej pisała ;)

Z czasem bezbłędnie będziesz wiedzieć, kto się kryje za przeróżnymi nickami jednorazowego użytku ;)

> Zadziałał jak płachta na byka, jak widzę :)

A skąd.
Troszkę sobie popitoliliśmy w Twoim wątku - absolutnie nie po to, żeby Cię zniechęcać. Wręcz przeciwnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, ja też nie najmłodsza. Powinieneś raczej napisać- za włochaty, jak na koleżankę :) Tak to już jest z misiami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czasem bezbłędnie będziesz wiedzieć, kto się kryje za przeróżnymi nickami jednorazowego użytku ;)
Nigdy będąc zarejestrowanym użytkownikiem forum nie pisałam po innym nickiem. A, czyli mało spostrzegawcza jestem. IP? :)

..sobie popitoliliśmy.. Popitolić zawsze można :) Nie, nie czuję się zniechęcona, wręcz obawiam się, że wpadnę w nałóg.. Wrr..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Wiesz, ja też nie najmłodsza

No ale jednak..dyszka mniej ;)

> za włochaty, jak na koleżankę

Nie chciałem takich intymności pisać publicznie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> mało spostrzegawcza jestem. IP?

To też, choć bywa zwodnicze.
Ale niektóre słowa czy zdania mogą wypowiedziec tylko konkretne osoby - i tu mozliwości pomyłki nie ma :)

> obawiam się, że wpadnę w nałóg.. Wrr..

Nie warcz. Witaj :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl chyba bardzo nie naciągnę stwierdzając, że do włochatych nie należysz :)
A co do mojej gadatliwości w tym wątku... A odzywała się jakaś inna kobieta? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"niektóre słowa czy zdania mogą wypowiedziec tylko konkretne osoby"
Na to potrzeba czasu ;)

"Nie warcz"
Już się uspokoiłam, zabieram się za mycie okien :)

"Witaj :D"
A dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A odzywała się jakaś inna kobieta?"
Właśnie krew zalała lico moje.. Gapa ze mnie :) Oczywiście, że się odzywałaŚ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... i z powodu naszych wybryków koleżanka Gapą się nazwała :)
Niepotrzebnie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdarza się najlepszym ;) Nie swoją rękę dałabym sobie uciąć..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. A w jakiej dzielnicy mieszkasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzeszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzeszcz...to wrzeszczę....;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie było polecenie o.O
No ale jak masz takie widzimisię to proszę.
Wrzeszcz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To z piosenki...fakt-powinno być ujęte jako cytat:) Biję się w piersi:)A Ty nowa tu,więc nie musisz jej znać;)Pozdrówka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yhmm, nie znam. Odzdrówka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Aga ty się nie martw Cross tak ma,zawsze jakieś ale."

Każdy ma jakieś wady.
:)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No moi drodzy. Post widzę umarł śmiercią naturalną..
Jak minął weekend? Bo ja ledwo żywa.. Dobrze, że Dzień Kobiet obchodzimy raz w roku :)
Zima nie odpuszcza, więc trzymajcie się ciepluchno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry