Co do wędlin to kupuję u Sobolskich w Bolszewie za wejherowem . Jest tam wytwórnia wedlin - nie da się kupić na plasterki tylko całe kawałki po ok 0,5 - 1 kg . Ceny wędlin 25zł za kg niezależnie od...
rozwiń
Co do wędlin to kupuję u Sobolskich w Bolszewie za wejherowem . Jest tam wytwórnia wedlin - nie da się kupić na plasterki tylko całe kawałki po ok 0,5 - 1 kg . Ceny wędlin 25zł za kg niezależnie od rodzaju. Np polędwica jest takiej jakości , że u nowaka napewno kosztowała by ponad 40zł/kg jak nie więcej. Wiem , że to daleko, ale czasami będąc przejazdem kupuję z 10 - 15kg , tnę na mniejsze porcje i mrożę. Tym sposobem nie kupuję badziewnych wędlin w sklepach przez długi czas. Wychodzi dużo taniej i o wiele smaczniej pomimo mrożenia.
zobacz wątek