Widok

Nowe Orłowo

Nowe Orłowo Temat dostępny też na forum:
Nowe Orłowo to nazwa robocza dla przyszłego osiedla, które powstanie na terenie o powierzchni ok. 4,5 ha u zbiegu al. Zwycięstwa oraz ulicy Orłowskiej w Gdyni. Zapisy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zezwalają na realizację kilkukondygnacyjnej wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej wraz z usługami.

Wygląd osiedla będzie zależeć od wyników konkursu urbanistyczno - ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bloczki stawiane bardzo blisko ul Orłowskiej, co w sezonie letnim przy dużym natężeniu ruchu będzie dokuczliwe dla mieszkańców, podobnie jak silne natężenie dzwiękówod Al. Zwycięstwa.
popieram tę opinię 134 nie zgadzam się z tą opinią 29

Orłowo?

Gęsta sieć zabudowy wśród mało ciekawych zabudowań domów jednorodzinnych nie tworzy wysokiego standardu. Ponadto bliskość Al. Zwycięstwa jest negatywem większym niż pozytyw w postaci bliskości orłowskiego molo.
popieram tę opinię 142 nie zgadzam się z tą opinią 29

doskonala lokalizacja , wszedzie blisko i wygodnie , zbudowa typowo orlowska, kameralne budynki z tarasami na gornym pietrze ale w nowoczesnym wydaniu, ladnie to wykanczaja. Cena do najnizszych nie nalezy ale jest adekwatna do lokalizacji i standardu. Dobre i do mieszkania i jako inwestycja na wynajem .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 146

Rewelka - super

Jestem zachwycony budynkami, bardzo proste, eleganckie. Lokalizacja też super : blisko głownej, Klif, blisko Centrum no i molo w Orłowie :)
Cena - jak na ta lokalizację to ujdzie... ale wiadomo drogo ....
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 129

kto kupuje mieszkania po 1 mln zł ???

Dla mnie cena nie jest relatywna do mieszkan, które i tak nie sa Twoja włalsności.... po h... taras ? przy naszym klimacie ? no i oczywiście tłumy ludzi łążacych pod oknami w weekendy i oczywiście latem. Oczywiście partery pewnie będą na wynajem... a wiadomo nie jest to zbyt fajne.... grile pod oknami, dzieciarnia w ogródkach.... to jest takie miejsce jak Neptun Park... gdzie 60% to mieszkania dla turystów.... poz taym cena 10-15 tys. za m2 jest chora.... to nie Madryt czy Barcelona tylko małe Orłowo....
popieram tę opinię 142 nie zgadzam się z tą opinią 16

ja kupuję

jest dużo takich osób,ale zapewne nikt z twojego towarzystwa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 80

orłowo?

phi to dla biedoty. Tylko Sopot i to w najdroższej dzielnicy
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 4

wcale nie

mieszkam na parterze jest cudnie, żadnych wynajmowanych mieszkań, może 2-3 w całym dotychczasowym osiedlu, spokój
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 44
Mnie troche martwi czy mieszkania nie sa zbyt blisko siebie, czy rano wstajac nie bedzie sie zagladac w talerz sasiadowi
popieram tę opinię 137 nie zgadzam się z tą opinią 10

Cena

15tys za metr?
popieram tę opinię 122 nie zgadzam się z tą opinią 6

no cóż

cena już nawet ponad 20.000PLN/m2 :)
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 1

hee

tak to sobie tłumacz
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

nietypowe budyneczki

Ostatnio przejeżdżałem obok tego kompleksu i całkiem zgrabnie to wszystko wygląda architektura ładna, zieleń jest, droga rowerowa też została poprowadzona, nie zaszkodziło to dzielnicy nawet mógłbym tam mieszkać :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 107

świetna inwestycja

chciałabym tam mieszkać
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 106

Orłowo

Pięknie!!! Marzenie, blisko plaży i parku. A dźwięki od ulicy, no cóż to w końcu miasto, jak komuś przeszkadza to trzeba wyprowadzić się na wieś.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 110

Ładne osiedle, piękna okolica

cena za wysoka o jakieś 10 - 15%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 77

..

..... hmm.... trza sie zastanowic ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 72

Jak na śledziownie to nawet ładnie..

drozyzna tylko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 82

Mieszkaniec

Czytam te wasze opinie jako ktoś kto mieszka juz na tym osiedlu od ponad roku.
95 % opiń to chłamy g*wnowiedzących zazdrosnych, niedowartościowanych
szaraczków którzy tylko mogą pomarzyć tylko o takiej miejscówce, więc
podwyższając swoje ego muszą coś skrytykować. Po prostu was na to nie stać.
Oczywiście jest parę wad dla mieszkańców, ale i tak nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne , pomijając atol Bora Bora oczywiście.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 89

Hehe

Dobrze powiedziane :D tez tu mieszkam uszanowanko
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 71

Przyszły mieszkaniec

Jakie wymieniłby Pan wady mieszkania na tym osiedlu? :)
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 1
To się ciesz,cwaniaczku,że ciebie stać,ale nie musisz o tym donosić na forum.To Ty podwyższasz swoje ego!
A co do miejsca,to nie Bora Bora,czy inny zagraniczny szajs,ale SOPOT w starej kamienicy np.z 1899 roku.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6
W pełni popieram Atosa!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brak okien w łazienkach

Prawie wszystkie mieszkania, nawet te od 100 m 2 i powyżej nie maja okien w łazienkach. Mimo ze łazienka np .przylega do tarasu to invest komfort i tak nie daje okna na tej ścianie choć technicznie to tylko jedna szyba więcej,
Za ta cenę to nieakceptowalne, widna łazienka to podstawa wygody.
Każdy to doceni i rozumie kto ma okno w łazience, a miałby sie przeprowadzić
Do łazienki -nory
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 5

Aha

To kup takie z oknem co za problem ? Są mieszkania tańsze i droższe .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 69
też wolę okna w łazienkach ale całe życie nigdy takowego nie miałem i jakoś wytrzymuję :) a Twój argument trochę przypomina taką argumentację że jak ktoś całe życie chadzał za stodołę to i w łazience z oknem mu duszno ;) a osiedle naprawdę super! w Toruniu o takowym można tylko pomarzyć :) Gdynia piękna ale i Toruń nie najgorszy ale takich cacek jak u Was to się tu nie buduje niestety. Pozdrawiam wszystkich gdynian serdecznie. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 64

Świetne osiedle.

Mieszkam już ponad rok i naprawdę bardzo dobry komfort życia, a jestem dosyć wymagający :D Niezależnie od pory roku, wracając z pracy człowiek czuje się jak na wakacjach, a do morza kilka metrów!

Mieszkania są świetnie wygłuszone i nawet jak się robi imprezy czy ktoś inny robi to nic nie słychać :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 76

Czynsze

Sama sprawa kupna za 12-15 tys za metr to jedna sprawa,można przeżyć traktujac to jako dobrą lokatę, ale czynsze po 14 pln ze metr to gruba przesada.
Mieszkanie 50m2 czynsz 700 pln bez pradu,tv,tel.
Grubo z tymi opłatami zwłaszcza jak sie ma 120 m2
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 6

chlewiki vel czworaki?

czworaki dla fornali, którym udało się "skombinować kasę" to nie jest Orłowo. Gdynią rządzą jedynie deweloperzy ( Allcon i Invest Komfort) którzy podzielili Ja na pół - z pełnym błogosławieństwem włodarzy tego pięknego Miasta.
Jego przedwojenni budowniczowie przewracają się zapewne w grobach widząc "mistrzowskie" pomysły Prezydenta i Jego "Świty".
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nowoczesne blokowisko w cenie domku bo to Orłowo

Ludzie za takie ceny domek kupicie przy Lesie w ciszy. Nie wiem kto to kupuje mieszkanie w nowoczesnym blokowisku za 1 mln zł haha :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Fajne osiedle

Wynajmowałem jakiś czas temu mieszkanie w Nowym Orłowie i nie mogłem na nic narzekać. Gdyby było mnie stać, z miejsca kupiłbym tam mieszkanie na własność.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo dobrze zlokalizowane

Lokalizacja była dla mnie czynnikiem decydującym. Teraz mogę pozwolić sobie na jogging wzdłuż plaży w Orłowie, śniadanie w „Przystanku Orłowo” oraz korzystanie z najwyższej jakości usług, które w dodatku są pod domem (m.in. klinika Nowe Orłowo, polecam). Co więcej, mam blisko do Klifu. :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tam sie okna nie da otworzyc.

Halas jest tak duzy, ze nie da sie rozmawiac. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jesteśmy bardzo zadowoleni

Wykonanie na najwyższym poziomie, a do tego świetna lokalizacja pięć minut od plaży.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle jak wino

mieszkam tu już lata i potwierdzam, że wykonanie jest na najwyższym poziomie. Poza tym Gdynia (jak i całe Trójmiasto) cały czas prężnie się rozwija, więc wartość inwestycyjna również rośnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedno z najlepszych osiedli w Trójmieście

wspaniała inwestycja na lata.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może kiedyś...

Zawsze jak tamtędy przejeżdżam to zawieszę oko. Wydaje się być świetnym miejscem do mieszkania: nie dość, że wylot na każdą stronę trójmiasta, to jednocześnie piękna okolica.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry