Widok

Nowe dziwne dzielnice

Jak ja się ciesze wraz z moja rodziną ze wypowadzilem sie z Gdanska i wszystkich problemów. Duzy dom za miastem 20 min.z korkami ale zero tupiacych sąsiadów o 23 i rozkładających initację łóżka czyli bieda sofę o 5.00 nad ranem zero walących klap od sedesu i wszystkich znajinych odglosow w bloku.......I nie mieszkam w czworakach jak zaraz odezwą sie głosy.....dom wolno stojący. ...za te same pieniądze co czworaki. ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Dom jednorodzinny za 199 000 zł? Gdzie? Biorę też!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

my tez.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie masz szerega za 199? Chwyt reklamowy dewelopera na pierwszej stronie firmy. A dalej juz tak kolorowo nie jest jak wejdziesz głębiej. Ściema totalna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od sześciu lat w takim szeregu mieszkam. Nieco droższy bo ok. 210 tys. ale z garażem, niedużym ogrodem i drogami osiedlowymi z kostki. Da się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziwne, ja kupiłem nawet taniej niż było podane na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

my dostalismy szereg socjalny, od gminy
za darmo he
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać szkoły podstawowej z językiem polskim w mieście nie było. Tutaj też nie będzie. Więc wychodzi na zero.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

negować miejsce urodzenia/ wczesniejszego zamieszkania - problem z samym soba/ depresja po porodowa. Może, przede wszystkim nuworyszostwo. tacy najgorsi i najslabsi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry