Widok

Nowe forum

Jak wam się podoba nowe forum?
Tamta kolorystyka mi się bardziej podobała. Nie lubię niebieskiego:P
Była tam lepsza widoczność nicków i dat postów. Chociaż ostatnio się tam coś popsuło z samym układem postów - był nie od tej strony, co strasznie utrudniało. Szkoda że ani w tamtym, ani w tym nie ma wyraźnego oznaczenia który post jest nowym, od ostatniej wizyty. W dużych wątkach zawsze było ciężko ustalić do nowego.

Plusem jest powrót do starej reguły, że pisać może każdy, nie tylko zarejestrowani użytkownicy. Dawniej było przez to mnóstwo problemów, ale ostatnimi czasy tak tu wieje pustką, że ta zmiana może przynieść jakieś ożywienie.

Ciekawy jest ten regulamin. Nie pamiętam czy był wcześniej jakiś. Na pewno nie było nikogo kto by go egzekwował, a próby stworzenia kogoś takiego źle się kończyły. Pamiętam że swojego czasu i ja dostałem propozycje przyjęcia takiej funkcji. Tylko wtedy musiałbym włożyć w to forum dwa razy tyle czasu, bo połowę spędziłbym na usuwaniu własnych postów:P Jeśli teraz pojawi się jakiś opiekun (w co wątpię) to przy tej martwicy nie będzie miał dużo pracy, ale jeśli tu coś ożyje, wróci kilka osób, to nie będzie się nudził:D

Pozdrawiam

PS: Te okienko do wiadomości jest o połowę mniejsze, i teraz nie wiem jak dużo napisałem:( (przydałaby się opcja podglądu)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pierwszym momencie odrzucała ale teraz łatwiej jest się zorientować w tematach. Również można głębiej sięgnąć w "pamięć" forum. "Przyjdzie przywyknąć." :)))))))))
z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jedno. Czasami zakładka "forum" pokazuje takie czasy ostatnich wypowiedzi, których nie można znależć w otworzonych "towarzyskie". ?????
z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wiem :).
Zakładka forum pokazuje czas ostatniego "zaglądania" na nasze strony. Mamy więcej zaglądających jak piszących a to znaczy, że nasze tematy wydają się nie frasować innych.
z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W towarzyskich oprócz "naszej" zakładki jest jeszcze wesele, rodzina i dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm Zauważyliście że pokazuje się adres IP w pasku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
permanentna inwigilacja!
skandal!


"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heheh jak sie ma zmienne Ip jak w neostradzie to nie jest to straszne ale rejestrować sie juz nie trzeba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściwie to się jeszcze nigdy nie spotkałem aby pokazywało IP osób ze stałym nickiem.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A komu to przeszkadza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy wreszcie będę w stanie napisać cokolwiek... jak do tej pory żaden z moich postów się nie pokazywał:P Nie jestem tu lubiana;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widocznie sobie nie zasłużyłaś... ;))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napewno nie zasłużyłam na Twoją sympatię, Gizmo:P Jedna z nielicznych, które się za Tobą nie uganiały;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo Ci nie dałem szansy... ;)))))))))))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadrabiasz widzę manią wielkości niedobory w wielkości innych organów:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadrabianie to ogólnie całkiem niezły sposób na wszelkie niedobory ;))))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja, święta racja :)
z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie mi się nie podoba :(
Nie lubię zmian :(

PS. I okazuje się, że mój dotychczasowy nick jest za krótki :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie martw się... przecież nie długość jest najważniejsza... ;)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm... powtarzasz często słyszany tekst?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mój nick to wyraz mojej wolności, niezależności i nieprzeciętnej osobowości ;)
Chyba udało mi się zalogować pod dawnym nickiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś dziwnie w tym nowym ...
pierwszy raz jestem i jeszcze się nie zorientowałam, jak to wszystko działa,
poprzednio były oznaczenia nowych postów, jak przeszło się na takie "drzewko"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*
próba nicka stałego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa ja też testuję .... wywalili zdjęcie mojego idola z profilu lol
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa :] tylko który to był link ?

Chyba ten:

imageimage
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....oczywiście po wgraniu tam własnego zdjęcia :-)

Ładnie dziś wyglądam? }:->
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ważne czy można, ale czy wypada;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I teraz i bez drzewka jest "nowe" - Administracja forum się stara :)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet miło, tylko trochę blado to wygląda. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brakuje mi możliwości kasowania hurtem "nowych", czyli komunikatów o nowych nieprzeczytanych wiadomościach, bo zaglądam tu z kilku kompów i w każdym osobno mi się pokazują.
Brakuje mi mozliwości przechodzenia do następnych lub poprzednich wątków bez konieczności wychodzenia z nich.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wkrótce zalogowany uzytkownik na każdym komputerze bedzie widzial te same tematy jako "nowe".
Dzieki za pozostale uwagi, w miare mozliwosci bedziemy je uwzgledniac.
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłoby lepiej gdyby poszczególne wypowiedzi nie stapiały się z tłem. Może chociaż jakieś blade ramki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwestia gustu, to jak sama kolorystyka forum. Wiadomo że niebieski jest kolorem logo tego portalu, jednak jest też zimnym kolorem, zwłaszcza w takim delikatnych odcieniach. W takiej dużej ilości może nie każdemu odpowiadać. Odrobina zielonego, żółtego, czy czerwonego też by się przydała;) Ale jak pisałem, to kwestia gustu. Akurat brak ramek mi nie przeszkadza:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musiałam się do czegoś przyczepić, o pozostałych kwestiach, które można zmienić napisali już inni. ;-)
Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem Cię, przecież zrobiłem to samo:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę jakie dziwy ;) Admin się objawił hehehheheh

No i nawet wykasował kilka postów moich powyżej Buahahahhahahahhahahahhahhah

A tak przy okazji to nie moge wgrać do profilu tez małej miniaturki zdjęcia przy nicku, albo to jest zablokowane albo nie działa.

I jeszcze jedno Uważam ze forum nie powinno być w postaci drzewka!!!!

To bardzo słabe rozwiązanie i przy okazji zmian wypadało by zrobić to czytelniejsze czyli posty pisane po kolei (czym starszy tym niżej) bez możliwości odpowiadania u samej góry drzewka.

Jak ktoś chce się odnieść do poprzednich wypowiedzi to może sobie zacytować. Teraz nie ma funkcji "cytuj" i można sobie wklejać lecz nie ma juz znaczków ">" co też uważam za złe rozwiązanie bo się miesza text z cytatem.

Kontynujac o drzewku to łatwiej było by zawsze patrzeć na sam dół topiku niż szukać co akurat jest "nowe". Te małe napisy na czerwono tak sobie działają i niezbyt są czytelne i trzeba przewijac topik co zajmuje czas.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat to drzewko jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu w jednym temacie może być prowadzone kilka dyskusji w obrębie jednego tematu. Na zwykłych forach coś takiego się miesza, konieczne jest nadużywanie opcji cytuj a i tak nie możliwe jest ogarnięcie kilku wątków na raz. Tutaj czyta się po kolei i widać kto komu odpowiada.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jak wątek ma kilkadziesiąt wpisów, a i tak się cytuje zazwyczaj kawałki na które się odpowiada. I tak w przypadku kilku wątków dyskusji trzeba się za każdy razem cofać i szukać co ktoś napisał nowego.

Jakby nowy wpis był zawsze na końcu to nie trzeba by szukać w środkui o to mi chodziło. Tymczasem tak jak jest to jest od zawsze galimatias i często zdarzyło mi się przegapić odpowiedzi.

Swoją drogą to jeszcze te odpowiedzi nie zawsze wyskakują tam gdzie się planowało żeby wyskoczyły i pojawiają się w przupadkowych miejscach.

Kolejna wada to brak funkcji PODGLĄD a najbardziej dla mnie było by fajne żeby było EDYTUJ (może być dla zalogowanych plus małe info ze wpis był edytowany, zeby nie byo ze ktoś coś napisał a pote się wypiera, bo bedzie widać ze zmienił wpis)
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem że mówisz o forach w stylu phpBB. Przydała by się z nich ta opcja quote. Opcja podgląd jest dobra jeśli używasz tagów bbcode. Dobrze by było gdyby tutaj były wypisane dozwolone tagi. Ograniczyłbym jednak wstawianie graficznych sygnaturek i dużych zdjęć - przy dużej ilości postów to spowalnia wczytywanie i utrudnia przeglądanie forum, a właściwie nic nie wnosi. Opcja edytuj była by przydatna, ale np z ograniczeniem do 15minut.

Co do tych długich wątków to te drzewko jest idealne. Pokazuje kto po kim odpowiada, i dobrze to wygląda. Każda część dyskusji tworzy własną gałąź, co powoduje że forum nie wymaga moderatora który tnie posty za offtopic.

Ja z tego forum korzystam prawie od jego powstania, wiem gdzie wyskoczy post po tym jak go napisze - bo to ma logiczny układ, układ drzewka i gałązek tego drzewka, odpowiedź pojawia się zawsze jako ostatnia pod tą na która odpowiadasz. Do pewnego stopnia z wcięciem, a potem już bez. Nigdy zatem nie pojawia się całkiem na końcu wątku, ale na końcu odpowiedzi do konkretnej wypowiedzi.
Rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza obecnie gdy jest opcja "nowe".

Dla mnie 90% opcji na tym forum bije na głowę fora phpBB.
Jedyne co by się naprawdę to ta opcja cytowania, chociaż w takiej formie jak było dawniej. Chociaż idealnie by było gdyby było jakieś wyróżnienie.




Test:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Rozumiem że mówisz o forach w stylu phpBB. Przydała by się z nich ta opcja quote. Opcja podgląd jest dobra jeśli używasz tagów bbcode. Dobrze by było gdyby tutaj były wypisane dozwolone tagi. Ograniczyłbym jednak wstawianie graficznych sygnaturek i dużych zdjęć - przy dużej ilości postów to spowalnia wczytywanie i utrudnia przeglądanie forum, a właściwie nic nie wnosi. Opcja edytuj była by przydatna, ale np z ograniczeniem do 15minut."

Dokładnie tak, wolałbym aby to forum było podobne do forum phpBB i oczywiście z tagami bbcode.
Jak tu ostatnio wytestowałem (wykasowane posty hehehehh), że można tu wstawić i większe foty.

Co do spowalniania to tym problemem się martwiłem gdy używałem modemu i wszystko wolno chodziło i kosztowało jednostki. Teraz raczej wszyscy mają stałe szybkie łącza i już to tak nie przeszkadza, choć owszem jak się ma w tle otwarte kilka programów w tym samym czasie łaczącymch się z netem to może to spowolnić.
ALe zdjęcia i pliki graficzne ubarwiają forum.

Dlla mnie to co tu jest to są nadal bardziej "OPINIE" a nie forum. :]

A do drzewek nigdy się nie przekonam, obrzydły mi jeszcze za czasów działania programiku "Xtree" i z przyjemnością zawsze używałem "NortonCommander"-a.

Ponadto napis "nowe" przy nowych postach w środku topiku u mnie właściwie nie działa (chyba ze dwa razy działało poprawnie) i przewijanie kilkudziesięciu postów w poszukiwaniu DATY I GODZINY gdzie akurat ktoś wpisał coś nowego średnio mi się podoba. A nie śledzę wszytkich topików non stop żeby to zauważyć.

Rozumiem, że tak już musi zostać bo "takie były założenia" mam nadzje ze podobnie jak "założenia parti w PRL" kiedyś nadejdzie kolejna "pierestrojka" i się to zmieni
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie prawda że wszyscy mają szybkie łącza, wręcz przeciwnie, istnieje coraz więcej ludzi łączących się z netem dzięki blueconnect, orange free i tym podobnym usługom sieci komórkowych. Łącze jest wyjątkowo kiepskie, ale w wielu miejscach, zwłaszcza na wsiach, na nic więcej liczyć nie można. Są miejsca że nawet neo nie dochodzi. Jest zatem internet modemowy. Testowałem tą opcję z Orange, koszmar, strony wczytywały się po 30sekund, albo i wcale. Niektóre osoby potrafią sobie ustawić przeglądarkę tak by nie pobierała obrazków, ale tylko niektóre. Dla dużej liczby ludzi to może być pierwszy kontakt z netem.
To że Ty masz szybkie łącze nie znaczy że inni mają, i istnieje pewna netykieta która nas obowiązuje.

Tak się składa że siedzę na forum Ogame, to właśnie forum phpBB, typowe. Mają mnóstwo użytkowników (ponad 138000) prawie każdy ma avatar, i co drugi ma graficzną sygnaturkę. To sprawia że wątki muszą być dzielone na strony z małą ilością postów, aby się w miarę szybko wczytywały. I mimo tego jest tak jak piszesz, gdy mam otwarte kilka programów w tle, to forum wczytuje się wolno, dużo wolniej niż to, mimo że wczytuje się tylko jedna strona postów.

Dla Ciebie to bardziej opinie a nie forum, dla mnie to postawienie treści nad formę. Dzięki temu widzę różnicę między miejscem do prowadzenia dyskusji dla dorosłych ludzi, a czymś kolorowym, na kształt czatu czy shoutboxa, co ma przyciągać nastolatki. To forum należy jednak do poważnego portalu i musi trzymać pewien poziom.

Co do tej opcji "edytuj" to też byłbym ostrożny, wiem co wcześniej napisałem, ale dzisiaj na forum ogame widziałem jak to można brzydko wykorzystać - wyobraź sobie dwie strony postów w których 80% to "rezerwuje". Ktoś pisze słowo, lub stawia cyferkę bo chce aby jego post był zaraz za tytułowym. Potem idzie sobie na piwo, wraca, czyta kilka stron poniżej, edytuje posta odnosząc się do tego co przed i po nim, i myśli że to jest w porządku. Problem że ktoś kto to czyta nie ma pojęcia o co chodzi. A jak tak zrobi 10 osób to cały wątek staje się całkowicie nieczytelny, trzeba go czytać po kilka razy, przeskakiwać ze strony na stronę a i tak ciężko to pojąć.

Co do tych założeń to zmian nie będzie bo nie chce ich ani obsługa ani użytkownicy. Z wyjątkiem Ciebie, ale dla jednej osoby nie będzie się zmieniać wszystkiego, totalitaryzm nam nie grozi, że użyje podobnego porównania od Twojego.

Funkcja drzewka działa na tym forum dokładnie w ten sam sposób jak w programie Norton Commander, czy wielu innych pokazujących katalogi i pliki. Układ drzewka jest jedynym rozwiązaniem przy układzie dużej ilości zbiorów. Zwłaszcza gdy ilość elementów w zbiorach jest zmienna.

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z takim czymś jak pisanie czegoś zaraz za tytułem a potem edycja "bo się chce być pierwszym" to faktycznie się nie spotkałem, bo tam nikt nie wraca jak się dyskusja przeniesie na kolejną stronę topiku wiec po co to edytować. A nowo czytający od początku, no cóż wszytko ma swoje wady i zalety.

Norton Commander ma tryb drzewkowy, ale nigdy go nie używam.
Można lubić takie coś, to rzecz gustu i przyzwyczajenia, jak pisałem powyżej mogę z tym żyć jak jest, mimo że to nie jest to co mi się bardzo podoba.

Ilość elementów w "zbiorach" nie powinna się zmienać wg mnie nielinearnie czyli od góry topików.
Dotyczy to też niestety "edycji" Mnie edycja potrzebna by mi była w zasadzie do tego żeby poprawiać literówki w pisanych szybko postach, a nie pisać ich ewentualnie kilka poprawiając się i zaciemniając topik.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Utrzymanie widoku w postaci drzewka to jedno z podstawowych zalozen przy projekcie nowego forum i jest bardzo malo prawdopodobne ze to zostanie kiedys zmienione. Cytowanie jest scisle zwiazane z tym ukladem i wydaje sie niepotrzenne zakladajac ze odpowiadamy na post ktorego dotyczy odpowiedz.

Tak jak wczesniej pisalem przeczytane wątki są juz zapisywane dla zalogownych użytkowników (niezależnie od komputera).
Doszla takze mozliwosc zaznaczenia wszystkich widocznych watkow jako przeczytane.
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytowanie jest jednak potrzebne kiedy wypowiedź poprzedniej osoby jest dłuższa i mamy potrzebę napisać akapit do każdej jej części.

Czasem też zdarza się że nie chcemy nabijać sobie postów i chcemy odpowiedzieć kilku osobom na raz. Piszemy jednego posta na dole, ale odpowiadamy kilku, lub na kilka postów danej osoby. Może się zdarzyć że właśnie takiej formy wymaga nasz tok myślowy.

Sam cudzysłów (przykładem mogą być posty Diabła) sprawia że posty stają się mniej czytelne. Gdyby była jakaś opcja umożliwiająca wstawienie cytatu w okienko z wyróżnieniem (jak opcja quote w phpBB) to wyglądałoby to na pewno dużo lepiej. Rewelacyjnie by było gdyby jeszcze cytat był podpisany. W razie cytowania kilku osób wiadomo by było o czyje słowa chodzi.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za zmiany, o które prosiłam :).
Jeszcze polecam się pamięci w sprawie poruszania się między kolejnymi watkami. Gdy chcę przeczytać nowe wiadomości w kilku tematach, wygodniejsze i szybsze byłoby bezpośrednie przechodzenie do następnego.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przydałaby się możliwość wysyłania wiadomości prywatnych do poszczególnych użytkowników. Czy jest szansa na wprowadzenie takiej opcji??
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewne nie. W sumie jest w profilu opcja: "pokaż email:
twój email będzie widoczny dla innych użytkowników" i każdy może tam zaznaczyć aby mail był widoczny a co z a tym idzie bedzie mógł dostawać maile od ludzi z forum.

Widzę jedank że prawie nikt nie ma tej opcji włączonej najwyraźniej nie chce wiadomości od innych forumowiczów :]

Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O działa mi Awatar nareszcie :D
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Diabeł, a skąd pewność, że takiej możliwości nie będzie...?
Nie mam ochoty ujawniać na forum swojego aktualnego maila, a chętnie bym poczytała co mi tam ktoś prywatnie chce szepnąć i nie obraziłabym się za możliwość "szepnięcia", np. do Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozna w 2 minuty założyć sobie nowe konto mailowe (na lele forumowe) i podać je na dole w tzw "sygnaturze" czyli podpisie.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam w zwyczaju zakładać kont na cele. ;)
Ale może powinnam zmienić zwyczaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ukrywanie maila w większości przypadków nie wynika z niechęci do otrzymywania wiadomości, ale raczej z przestrzegania podstawowych zasad unikania spamu.

Mojego akurat można zdobyć bez większego wysiłku.

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szansa jest nawet duza ale mysle ze nie szybko.
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slaczego jest zgoda na używanie nieswojego wizerunku?
http://www.trojmiasto.pl/zdj/nforum/avatar/10155.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to jest wizerunek diabła i tyle w tym temacie buahhahahahahhaa
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po tym przeniesieniu znikły posty rozpoczynające wątki.
Dzielenie Towarzyskiego na kategorie jest mało potrzebne. Nie dochodzi aż tak wiele nowych wątków by to było konieczne, a jednak w jakiś sposób utrudnia to przeglądania - teraz trzeba oglądać 3 kartki aby zobaczyć czy są nowe posty. Dawniej było lepiej. A jeszcze lepiej by było jakby połączyć hydepark z towarzyskim, bo na obu prowadzi się rozmowy na każdy temat.
Można by za to dać dobrze widoczne linki z towarzyskiego do weselnika bo ludzie często się mylą.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blad ze znikaniem postow rozpoczynajacych zostal poprawiony.
Co do kategorii, przekazalem byc moze cos jeszcze w tej sprawie da sie zrobic.

Jeszcze raz dzieki za uwagi.
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również dziękuje, zwłaszcza za szybką reakcje:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałbym na maila, ale pewnie i innych będzie to ciekawić.

Czy istnieje jakiś mechanizm chroniący adresy mailowe użytkowników?

Dawniej w profilu miałem maila udostępnianego dla innych użytkowników. Miałem nawet kilka maili, ale wszystkie w krótkim czasie atakowane były spamem. Tym samym spamem co atakuje forum - viagra i inne takie sprawy (zazwyczaj angielskojęzyczne).

Teraz (na towarzyskim) tylko nieliczni udostępniają swojego maila, co pewnie wynika z tych samych obaw.




Dawniej z profilu było też więcej okienek które można było wypełnić, numer komunikatora itp. Fora dyskusyjne mają takie rzeczy, chociaż popularność tego jest różna. Może warto by to przywrócić?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety roboty spamowe sa w stanie wydobyc maila z praktycznie kazdego zabezpieczenia dlatego podanie maila wiaze sie z takim ryzykiem.

Mysle ze w przyszlosci dodamy opcje wyslij prywatna wiadomosc ktora pozwoli uniknac czesci problemow z mailami.

Dodatkowe pola tez rozwazymy ale tak jak Pan zauwazyl wiekszosc uzytkowniko uzupelnia tylko podstawowe dane.
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dlaczego warto się zarejestrować?

• stały, rozpoznawalny nick

• możliwość ustawienia awataru oraz stopki

• możliwość śledzenia ciekawych wątków

• konkursy i nagrody
"

Konkursy i nagrody?
Niezły "tik maketingowy":P

Powinny być jakieś bonusy dla stałych wieloletnich bywalców podtrzymujących egzystencję forum:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry