Widok

Nowe mieszkania pod lasem

Opinie do artykułu: Nowe mieszkania pod lasem.

Każdy z nas marzy, by po ciężkim dniu pracy wrócić do domu i nie tylko rozkoszować się widokiem lasu, ale nawet móc wybrać się tam na spacer. Spełnienie tych marzeń jest prostsze niż się wydaje. Wystarczy zapoznać się z ofertą Osiedla Zielona Laguna Wzgórze na Wielkim Kacku .

Wyobraź sobie kameralne osiedle czterech budynków, przydomowe ogródki, alejki z pergolami, po których pnie się winorośl, duży plac zabaw, gdzie słychać radosny śmiech dzieci, a rodzice relaksują się na siłowni ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychodzi 180tyś za kawalerkę 30metrów

Drogo jak na zad*pie za obwodnicą... Z nieciekawą architekturą, ale blisko lasu właściwie to w lesie, jak ktoś lubi 2 godziny tracić na dojazdy i powroty z pracy to czemu nie, mi tam szkoda pieniędzy na paliwo i czasu by było...
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ta inwestycja jest w Kaczych Bukach, czyli za obwodnicą, dobrze napisał.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest po tej stronie obwodnicy co Szwecja, ty geografie za dwa grosze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma ciszy i spokoju zawsze jakieś rozwydrzone wstrętne bachory ujadanie psów bo kraj złodziejski. Jak ludzie się wprowadza to jak bydło
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zmień pieluchy, weź meliskę i jazda do zadań domowych!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ta ulica wielkopolska dziurawa zanim się do centrum dostać to wytelepie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę jest tych firm z nazwą

Invest Sarko...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Utworzyli chyba z 3 spółki na każda z inwestycji. Najpierw Zielona Laguna, potem Zielona Laguna II, potem mieszkanie pus i teraz Wzgórze Zielona Laguna. Tylko ja się pytam, jakie tam jest wzgórze?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lufa z geografii
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

.....

Mieszkania tansze niz w programie mieszkanie plus hahaa
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 4

No na pewno!

Chociaż ty nie dostaniesz bo pewnie masz3
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Artykul to sciema...

Akurat do miejsc gdzie mozna spedzic czas sportowo to druga strona...za torami kolejowymy ktore sie rozrosna o 2 nowe tory a jest to szkola a blizej tez za torami stare bousko z piasku. Na temat bliskosci petli do centrum to szkoda gadac...10-15 minut na karwiny pkm, oczywiscie kyrsuhe bus w okolice owego osiedla jedkallbak zycze powodzenia w niedziele w zime po godz 18 wiec ten ego..
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zapomnialem o

Duzej ilosci dzikow ktire tam sie przechadzaja, powodzenia dla matek z dziecmi...wychodza one z lasu i ida w okoluce pkm i ziemie oraja a nawet przy wielkopolskiej, ostatnio mnie pogonily hamburgery spasone
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie zapomnij o wilkach oraz pumach. No i czasem te mrówki. Te potrafią zjeść nieuważnie leżąca na ziemi kanapkę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteś miszczuniem ściemy . konkurencja ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zad*pie.

Fatalny dojazd jak w całej Gdyni.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hahahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie . Przecież to pod lasem. Ludzie czytajcie porządnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest żaden Wielki Kack, tylko Kacze Buki.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kacze Buki ?

Nie ma dzielnicy Kacze Buki, polecam krótką lekturę

Aż dziwne że w XXI wieku panuje taka niewiedza, w dobie mobilnego internetu, gdzie informacje mamy "pod ręką", wystarczy tylko odrobina chęci :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

kacze buki to osiedle należące do dzielnicy wielki kack
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie ma czegoś takiego jak dzielnica Kacze Buki

Kacze Buki to nazwa ulicy, a dzielnica to Wielki Kack ci*lu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rex

Administracyjnie podlega pod wielki Kack
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Straszna beznadzieja

maks metraż 60m2?? na zapupiu??? kuchnia ciemna wspoldzielna z salonem? masakra jakaś.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak w szczerym polu? Przecież tam polne drogi są. Dobrą terenówkę trzeba mieć zwłaszcza zimą.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak, najlepiej helikopter na resorach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czemu terenówkę zimą ?
Pod lasem śnieg nie pada no bo jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam tam od ponad roku. Jestem zadowolona z lokalizacji. Dojeżdżam do centrum komunikacją na 8 rano i przyznam, że dojazd nie zajmuje mi więcej niż 30 minut. Gorzej z powrotem, bo Wielkopolska z często zakorkowana. Zakupu jedynie na Dąbrowie albo w Chwaszczynie, bo nie daleko ten lokalny sklepik zaopatruje ludzi na lody i piwko. Ewentualnie podstawowe rzeczy spożywcze. Przedszkole i szkoła także na Dąbrowie. Kupiłam mieszkanie za znacznie lepszą cenę, bo sory ale 6 tysięcy za metr na tym terenie to kpina. Mniejsza cena za ta lokalizacje była by w porządku, ale taka kasa nie ukrywajmy na obrzeżach miasta jest skandaliczna. Ja jestem zadowolona z mieszkania na Kaczych Bukach :-)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ale jak

Czym pani jeździ jeśli jest to pod lasem ?
Metro ? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podlasie to była by idealna nazwa

dla tej inwestycji
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słaby kontakt

Skuszona atrakcyjną ceną za metr byłam zainteresowana zakupem. Wysłałam zapytanie do inwestora jakieś 3 miesiące temu ( wielokrotnie monitowałam) i ...cisza. Zero odpowiedzi. Czytałam opinię, że wydłużają czas oddania budynku i nie odpowiadają na reklamacje. W kontakcie telefonicznym z biurem niestety też słabo, rozmówczyni nie była w stanie odpowiedzieć na większość pytań. Z tego co się dowiedziałam nie zaplanowano miejsc postojowych naziemnych, więc gdy przyjedzie do Ciebie rodzina, niestety zaparkować muszą gdzieś w krzakach i dojść kilkadziesiąt metrów. Dojazd z głównej drogi po wertepach, nie chce wiedzieć jak będzie tam zimą. Ostatnia kwestia to droga kaszubska, niestety będzoe przebiegać w bardzo bliskiej odległości.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo najlepsze apatramenta

Oczywiście ,,budujemy dla swoich,, jak będziesz grzecznym frajerem to może kupisz kwadrat 30m2 za 400.000,00zl
Ktoś musi zarobić na upusty dla elyty?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawa

Oświęc mnie na temat tej bliskiej odległości trasy kaszubskiej? To że ma być kiedyś w końcu budowana to wiadomo ale bliżej niż obecna droga do Chwaszczyna nie będzie. Co zlikwiduja zajezdnie i zrownaja z ziemią pobliskie domy? Więc hałas, a raczej jego nieszkodliwa obecność jak do tej pory będzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prośba

Nie będę nikogo oświecać. Są mapy inwestycji. Odsyłam do dostępnych źródeł...i proszę nie porównywać natężenia ruchu na obecnej drodze do trasy kaszubskiej, bo to tak jak by porównywać Starochwaszczyńską do obwodnicy. Nie wiem, po co by mieli zajezdnię i domy zrównywać z ziemią..może wytłumaczysz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dalej nie rozumiem wymieniania trasy kaszubskiej, jako rzekomo minusu dla terenu mieszkań na Kaczych Bukach.. Z mapą inwestycji doskonale się zapoznałam, dlatego jestem ciekawa informacji jak to Pani pisze na temat "bliskiej odległości trasy". Ile km od inwestycji będzie trasa Kaszubska? No raczej w okolicach drogi prowadzącej do Chwaszczyna, więc jaki problem tutaj dalej jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Km?

Nie km tylko raczej w kilkuset metrach. A co z zrównywaniem z ziemią zajezdni, bo ja dalej nie rozumiem. A ciekawa jestem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napisała Pani "ostatnia kwestia to droga kaszubska, niestety będzie przebiegać w bardzo bliskiej odległości" - pytam się w takim razie, jak bliska odległość? Co zrównają lub przesuną zajezdnie? czy gdzie poprowadzą nitkę komunikacyjną? Takie gadanie, bo gdzieś się usłyszało, ale konkretów chyba Pani nie zna. Po Pani dopytywaniach, a braku konkretnej odpowiedzi na Pani twierdzenia chyba nie dziwnie się, że deweloper nie odpowiedział na Pani zainteresowanie. Trzeba jasno zadawać pytania i jasno na nie odpowiadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaparkować trzeba w tunelu bo to pod lasem przecież. Z komunikacją ciężko bo pod ziemią utrudniony jest kontakt. Brak masztów telefoni komórkowej pod lasem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pieprzysz głupoty .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacyjna lokalizacja

Przecież tam są normalne drogi dojazdowe, co prawda z płyt, ale całkiem przyzwoite, oświetlone. Ludzie tam już mieszkają, mam tam znajomych ( kupili w I etapie). A zajezdnia autobusowa to dodatkowy atut. Nie wiem o czym niektórzy piszą, chyba nie maja pojęcia gdzie to osiedle ma powstać
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Normalne drogi?

Jesli droga z plyt, bez chodnikow to dla Ciebie normalnosc, to nic tylko gratulowac! A poza tym z samego osiedla do zajezdni to rowniz niezly kawalek, wiec spacerek jesienia i zima to musi byc wielka frajda.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Waldi

700m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod lasem to i osuwiska jak w kopalni przecież dlatego takie drogi. Ale autobus pod ziemią , pod lasem. Hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod lasem który wkrótce zostanie wycięty;)

A ile lasu wycięto by postawić to nowe osiedle?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieprawda

Jeśli pod lasem to i tak w podziemiach nie ma drzew . Sztuczne oświetlenie w tunelach ? To niezdrowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duck's Trees Vypees Geeyevo Resort Apartments

Mieszkańcy będą mogli korzystać z Żabki zaplanowanej na parterze a także całodobowego monopolowego zaplanowanego na osiedlu Mieszkanie Plus leżącego po sąsiedzku.

Zaledwie dwa kilometry od osiedla jest przystanek autobusowy, dodatkowo sąsiedztwo zajezdni daje szanse że coś w końcu na ten przystanek przyjedzie/odjedzie wiecznie zakorkowaną Chwaszczyńską.

A teraz kilka liczb: 2 pokojowe mieszkania na 30m2 (czyli dwie cele po 8m2, aneks kuchenny połączony z korytarzem i kibel z kabiną prysznicową), cena takiego, skromnie wykończonego mieszkania wraz z miejscem w hali garażowej to zaledwie ćwierć miliona złotych.

Na razie szukamy frajerów na pierwszy barak ale jak dobrze pójdzie to będą czworaki... sorry czworaczki, znaczy 4szt.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

W punkt!!!
A co na to włodarze tego uroczego City?!
A w cztetech litetach to mają...
Miasto z marzeń...tfu morza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

za obecnych zadow

Swołocz stać tylko na zad... Lub przy śmietniku, a wy talent holoto będzie ta głosować na lev akow co was w bagnie zostawili ,i będzie ta klaskac !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo

Jak zwykle.... na małej działce napchać bud ile się da. Jeden drugiemu miesza w garach..... a wystarczy tylko inaczej skonfigurować te domy. Często zastanawiam się kto uczy tych projektantów? Inna sprawa to wytyczne i widzimisie dewelopera.... no i powstają takie " dzieła" jak na załączonych obrazkach.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Okolice Chwaszczyna blisko centrum miasta? Ciekawa teoria... póki co Chwaszczyno to jednak wieś...

PS - a jak tam idzie w Villa Belvedere?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Art Sponsorowany

Art. ponsorowany a nie ma linka zeby czlowiek po googlach nie musial szukac... marketing w tej firmie lezy...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki Wielki Kack?

przecież to jakieś zad*pie za obwodnicą. widok na las - może z jednego z budynków a reszta patrzy na okna budynku obok. otoczenie lasu - patrz, a ja tam widzę drogę... do tego piszą o 4 budynkach a na trzeciej grafice wyraźnie widać 6 budynków. developer naprawdę ma ludzi za idiotów...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod lasem

Nie nie nie
Pod lasem. Proszę czytać porządnie. Czyli w tunelach jak krety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie masz 6 budynków?

są 4 tylko tak zaprojektowane, idź do okulisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Mieszkania pod lasem ?
Oj głęboko kopali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo drogo jak na mieszkanie za obwodnicą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia

Ogólnie wszystko co buduje Semeko i Invest SArko to tragedia. Mieszkania okno w okno z sąsiadem z nad przeciwka. Chyba im chodzi o to aby razem gotować :P jakość też daje wiele do życzenia. Mieszkania jak i klatki nigdy nie są takie jak na wizualizacji ( na to uwaga!!! - jak by ktoś się zachwycił czymś czego nie będzie ) Po prostu na jak najmniejszej działce władować jak najwięcej bloków. Infrastruktury niema i długo nie będzie. Więc cóż zastanów się kliencie czy chcesz to mieć co już wielu ma i narzeka ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś z jakiejś konkurencji , że pierdoły piszesz ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie przesadzaj. Kacze buki administracyjnie podlegają pod Wlk. Kack. Do obwodnicy rzut beretem. Osiedla są małe. Mają. Po 3 - zielona laguna II do 4 bloków - wzgórze. Spójrzcie co się dzieje na pogórzu. Tam to dopiero blokowisko.. . Zaś Z tej inwestycji jest tylko 10 km do Witomina. Obwodnica to parę minut. Jak każde nowe osiedle obrastac będzie w infrastrukturę. Kiedyś Dąbrowa, Orłowo redlowo i obluze to też były pola i pasly się krowy. W obecnych czasach to. Kwestia 2-5 lat a będzie wszystko pod nosem. Jest to taka sama sypialnia Gdyni jak Wlk Kack czy Karwi y tyle że te są już starsze i mają to i owo więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna cena

Glupich nie zabraknie. Wezmą i będą chwalić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz w Gdyni wszędzie są korki. Najlepiej jak zrobią buspasy i ludzi zepchna. Do komunikacji miejskiej wzorem innych krajów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam obok

codziennie korki w górę i w dół, tzn. do centrum i do domu - godzina minimum, nawet 1,5h. Przy takiej liczbie budynków w lesie jak na mąciaku w Sopocie, obok budynki osiedla rodzina +; za parę lat to będzie moloch betonowy jak na Przymorzu, czy Zaspie. W sumie wszędzie daleko i brak komunikacji, bez samochodu ani rusz, czyli korki jeszcze większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lokalizacja rewelacyjna!

Wszystkie komentarze piszą Ci, którzy nigdy tam nie byli!
Blisko: obwodnica, a niedługo nowa droga S6 do Bożegopola.
Las, cisza, spokój. Komunikacja miejska pod nosem (Linie do Gdyni, Gdańska i Sopotu). Będzie również osiedlowy autobus.
Jestem na tak
100% lepsze niż Pogórze czy Pierwoszyno - totalne zaupie!
Na Chwarzno tylko też 1 droga dojazdowa. Na Wiczlinie jeszcze się krowy pasą...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

ha ha i komentarz dobrym podsumowaniem. Jestem takiego samego zdania. Jak ktoś chce kupić nowe mieszkanie to tu, a nie na Pogórzu, czy Wiczlinie :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie

Jeśli człowieka nie stać/nie znalazł nic dla siebie na Witominie, Karwinach, to lepiej już Dąbrowa i Kacze Buki niż Pogórze, Obłuże czy inne pola kapusty (Wiczlino)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się. 700 m jest zajezdnia. Osiedla są małe, mają po 3 - 6 bloków każde. Z. Nich. porównując do np. Zaspy przymorza obluza czy Witomina są. Wręcz mikroskopijne. Infrastruktura też się pojawi. W najbliższych. Planach jest szkoła, sklepy etc. Będzie fajnie bo prawdziwe korki zaczynają się od Chwaszczyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje aby deweloperzy czesto uaktualniali Google Maps.

Poniewaz obecne zdjecia okolic gdzie domniemanie znajduja sie najnowsze zabudowania sa wykonane jeszcze w Czerwcu 2014 roku. Widok na tych zdjeciach zniecheca ludzi do zainteresowania sie takimi terenami bo przypominaja wioski z lat 50-tych a nie nowe inwestycje. Ja nie mieszkam w waszym wojewodztwie to musze polegac na Google Maps. Przeciez nie bede latal do Was co miesiac i sprawdzal teren.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wasza mapa jest tylko lotnicza lub z drona.

Na Google Maps mozna poruszac sie po ulicach jak bys sam tam chodzil. O to mi chodzi. W ogole nie wiem dlaczego uzywacie wlasnej mapy. Moze dodajecie cos tam czego na Google nie ma. Ale ja zawsze wlasnie korzystam z Google zoomujac do poziomu ulic. Widzisz wtedy wszystko. Moze Google jest drogie w stosowaniu przez media. Nie wiem. Moze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie super

Tak jak wyżej ,dla mnie super ! razem z miśkiem zarezerwowaliśmy gniazdko . Nie daję wiary krytykom bo nie są obiektywne .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajnie wygląda robygowe osiedle zielony widok -własnie w takiej zacisznej kameralnej okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj, plan miasta się kłania bo deweloper zaplanował to niezłe blokowiska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teren jest całkiem fajny ale te cztery klocki z prezentacji wyglądają paskudnie.
Infrastruktura jest całkiem niezła, a będzie tylko lepiej. Drogi, chodniki i oświetlenie pewnie będą wymuszone na deweloperze. Plan zagospodarowania w Kaczych Bukach obiecujący choć szkoła, przedszkole i placówki zdrowia to raczej marzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co z drogami?? ktoś wie??

umowy drogowe z miastem powinny zapewnić realizację całego układu dróg w rejonie inwestycji mieszkaniowych - w 100% realizowanych staraniem i na koszt dewelopera. Jak dotąd deweloper wybudował już kilkaset mieszkań w rejonie tzw Kaczych Buków, a nie widzę żadnej drogi ani chodników nie mówiąc już o ścieżkach rowerowych... może mi to ktoś wyjaśnić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła już jest wpisana. To mus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzenie ściętej głowy, w planie obok masz 6, 7 i 8 piętrowe blokowiska .. dzielnica zmienia charakter .. a naiwni wierzą że zawsze będzie zielono ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co z drogami?? ktoś wie??

umowy drogowe z miastem powinny zapewnić realizację całego układu dróg w rejonie inwestycji mieszkaniowych - w 100% realizowanych staraniem i na koszt dewelopera. Jak dotąd deweloper wybudował już kilkaset mieszkań w rejonie tzw Kaczych Buków, a nie widzę żadnej drogi ani chodników nie mówiąc już o ścieżkach rowerowych... może mi to ktoś wyjaśnić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

droga ma powstać za 10 lat .. nie ma kasy na Kacze Buki ... więc bez terenówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie zapowiadane lokale usługowe i przedszkole??

Kolejna ściema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Las Wytną, a obok szykuje się blokowisko na 8 pięter

Sprawdźcie plan zagospodarowania 1709 .. to już nie jest zielona okolica, na dziś jeszcze drzewa są ... ale za dwa lata ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałem plan, koszmar budynki 21 metrów wysokie, 8 pięter, obok 7 pięter i 6 pięter ????

Matko boska ale to będzie betonowa dzielnica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąsiad

Polecam zagłębić się w temat planu zagospodarowania.
Ten sam developer, który obiecuję te piękne, wizualizowane obrazy również ustawia plan zagospodarowania tak, że na działce obok mają powstać 6cio piętrowe wieżowce, a niedaleko 7-8 piętrowe.
Nic, tylko upchać jak najwięcej mieszkań, sprzedać obiecując cudowne perspektywy. wyrzucić zwykłych mieszkańców zastraszając ich w sądzie, tylko po to by kasa się zgadzała.
Gratuluję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chcemy was!

Mieszkam od zawsze w tej okolicy i jedno powiem nie kupujcie mieszkań ! My was nowych nie chcemy ! Zostańcie w mieście gdzie wasze miejsce !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aha

my Was tez nie chcemy wysiedlic Was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry