Widok

Nowe tematy / Popularne tematy

W prawej kolumnie pojawiają się tematy, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej insteresujące, ale szybko zakładane się inne i te znikają z panelu (nowe). Później jest już problem ze znalezieniem jeśli się nie pamięta działu.
Dlaczego nie można po kliknięciu "Nowe tematy" lub "Popularne" wyświetlić wszystkich w formie listy?
Jest jakaś szansa, że kiedyś tak będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz dodać dany temat do "obserwowanych" i będziesz na bieżąco, możesz również dostawać mail'em info o nowych komentarzach. Warunkiem jest jednak, abyś był zalogowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, można, ale uważam, że nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ zanim nowy wątek nabierze sensu zdąży już zniknąć z panelu, więc musiałbym profilaktycznie każdy nowy temat dodawać do obserwowanych, a to rozwiązanie mi nie odpowiada.
Gdyby była możliwość wyświetlenia "nowych" w liście, mógłbym sobie zerknąć jak się rozwija wątek i wtedy dopiero dodać go do obserwowanych.
No chyba żeby w panelu "nowe" zrobić przewijanie cyferkami lub suwaczek i wcześniejsze tematy ładowałyby się z użyciem JS. Ale pierwsze rozwiązanie, tj kliknięcie na "Nowe" i otwarcie strony z listą jest chyba najprostrze do wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, pomysł masz ciekawy i w zasadzie wszyscy by na tym skorzystali ale z doświadczenia wiem, że system zmian technicznych na tym forum jest dość skostniały i zanim ktokolwiek i cokolwiek zmieni, mogą upłynąć długie miesiące^^
Niemniej jednak trzeba zaczekać na reakcję Admina137 ^^ Może przekaże Twoją sugestię "wyżej", co czynników decyzyjno-wykonawczych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przycisk "do góry" udało się zrealizować, móże da radę i kolejne rzeczy ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa przycisk "do góry" jest absolutnym hitem:) Oczywiście na klawiaturze windowskiej jest przycisk "home" i "end" ale nie każdy o tym wiedział, że w ten sposób można przewijać błyskawicznie stronę w górę lub w dół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszyscy używają pełnej klawiatury ;) Ogromna liczba osób korzysta z penelu dotykowego. No i zdaje się, że na smartphonach nie ma takiego przycisku chyba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, trochę techniki i się człowiek gubi ;-) Ech! Ten postęp technologiczny! Za moich czasów, to...itd ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... były tylko dwa przyciski? Home i End? ^^ ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
image mój pierwszy komputer ^^ Commodore 64
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie ekran? ;)

Ale wygląda pięknie, mieliśmy w domu trochę nowszy model, a to dzięki młodszemu bratu, który złapał bakcyla komputerowego od swojego ojca chrzestnego ;) Ja to dopiero zainteresowałam się komputerem kiedy musiałam napisać pracę magisterską ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekran był współdzielony z TVP1/TVP2 ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomina maszynę do pisania. Jeszcze kilka lat i ten komputer będzie niczym Yeti ;)

Hm... w zasadzie pomysł Sama wydaje się być sensowny. Choć przyznaję, że mnie pewne działy nie interesują, zaglądam tam sporadycznie. Zaczęłam się teraz zastanawiać czy coś ciekawego mnie nie omija przez tę wybiórczość :)

Pozwolę sobie także wspomnieć, że byłam przeciwniczką przycisku "do góry". Wciąż mnie irytuje plącząc się gdzieś na dole ekranu, a ja korzystam z przycisków na klawiaturze. Odruchowo ;) Nie myślcie, że marudzę ;)
Fakt, na maluszku jest świetnym rozwiązaniem.

Chyba mnie wylogowało. Sissel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taa ten wkurzający przycisk do góry wprowadzili dość szybko :/ do teraz się zastanawiam w czym jest problem że ten przycisk jest.

Ale żeby coś zrobić , aby przechodziło do "Nowych" komentarzy w wątkach które mają ich po kilkadziesiąt ( a nie zawsze "Nowe" są dopisywane na końcu ) to już za ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ech! Ten postęp technologiczny! Za moich czasów, to..."

...królem był.... ;)))

"Nie myślcie, że marudzę ;)"

Gdzież byśmy śmieli. ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" do teraz się zastanawiam w czym jest problem że ten przycisk jest."

... czy raczej w czym był problem, że go nie było.

Przepraszam Crossik :) Fatalnie się wyraziłam, Mistrzu Marudzenia ;))) Pozwolę sobie na jakiś kaprys od czasu do czasu :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross doskonale opanował klawiaturę, więc jemu nie jest potrzebny ten wirtualny przycisk^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem był w tym, że trzeba było do przewijania używać drugiej ręki, a to było bardzo nie wygodne i męczące ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze korzystam z klawiatury używając obu dłoni w takim samym stopniu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widzisz :) A ja korzystam z tylko jednej i tylko z panelu dotykowaego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie masz drugą, hm? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A gdzie masz drugą, hm? o_O"

Może lepiej nie wiedzieć.
;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urwało mi na wojnie w Iraku. Nie wspominałem o tym wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wspomniałeś @_@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, mówiłeś że pod biurkiem trzymasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu, Sam, ale proszę bez szczegółów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie chcecie znać szczegółów to nic więcej nie powiem. Śmiejcie się z inwalidy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie, ja się nie śmieję. To nie temat do żartów. Przykro mi Sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na tym forum wszystko jest możliwe. Znam je nie od dziś ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nie w takim temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry