Widok

Nowe znajomości w Gdańsku kto ma ochotę pogadać?

Cześć wszystkim!
Mam na imię Jarek, mam 24 lata i mieszkam w Gdańsku.
Od jakiegoś czasu czuję, że brakuje mi ludzi, z którymi można pogadać o czymś ciekawym, wyjść na spacer, albo nawet podyskutować o głupotach przy kawie.

Jak myślicie, czy dzisiaj łatwo jest poznać kogoś nowego, kto zostanie prawdziwym przyjacielem? A może w erze internetu znajomości stały się bardziej powierzchowne? Co Wy o tym sądzicie?

Chętnie posłucham Waszych opinii, no i mam nadzieję, że znajdą się tu osoby, które też szukają nowych znajomych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej!
Jesli to nadal aktualne, jestem chetna na poznanie sie :D
izamarr@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zainteresowany)))) zapoznamy się?))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dariusz z Gdańska 52lata jestem bi lubie kobiece muj numer 570 348 668
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam cie ja z Gdańska 52lata można się poznac bliżej jął.pasuje jestem transpkuciwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam cie ja Dariusz z Gdańska 52lata lubie klimaty cross mogę się poznac 570 348 668 numer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć witam cie słońce z tobą się zaprzyjaźnić poznam jestem z Gdańska Dariusz 52lata poznamy się bliżej 570 348 668 możesz .na ten numer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,
mam na imię Hania i też mieszkam w Gdańsku. Ja też odczuwam brak ludzi , aby po prostu porozmawiać, pożartować, pospacerować.Dobrze to rozumiem. Wydaję mi się, że niełatwo poznać w necie nowych ludzi , którzy mogą stać się znajomymi , przyjaciółmi. Prawdopodobieństwo na to jest takie,jak gra w totolotka, a wiele osób w sieci myśli, że chodzi Ci od razu o coś więcej niż koleżeństwo i chcą jednego, chociaż Ty wyrażasz się jasno.Twój post przywraca mi nadzieję, że to jest możliwe. Dziękuję za to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jestem chętny się zapoznać mam tak samo ostatnio brakuje mi kogoś do pogadania/popisania
stach18@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jestem Łukasz i sam mam 25 lat także chyba rówieśnik ;) Chętnie poznam, sam mam podobne odczucia ale myślę że miejsce na prawdziwą przyjaźń jeszcze jest q: może kawy nie lubię ale herbata i rozmowa chętnie, jak coś dawaj pisz na maila lukas162012@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam cie będzie mi bardzo miło poznac ciebie mam na imię Dariusz pochodze z Gdańska moze znajomości na stałe 570 348 668 to mój numer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry