Widok

Nowiny

Maćkowy Temat dostępny też na forum:
Nowiny to kameralny zespół dziewięciu energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położony w Gdańsku przy ul. Kampinoskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości ok. 4 km od centrum Gdańska. Malownicze położenie, wśród zieleni, na cichym i spokojnym terenie zachęca do wypoczynku i aktywnej rekreacji. Osiedle jest doskonale usytuowane względem stron świata, a nowoczesny projekt daje szerokie możliwości aranżacyjne.
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie to jakieś marne.

Pudełkowo... :(
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

Zjadliwe :-)

Na pewno fajna lokalizacja, jeżeli chodzi o same domy to może jest trochę ciasno i mało przytulnie ale za to spokojnie i zielono wokół ( Park Oruński , Dolina Potoku ).
Wysoki standard budynku, cena przystępna jak na te warunki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda, że kupiliśmy inny

Bardzo komfortowy kompleks domów. Żałujemy, z żoną, że kupiliśmy już inny. Cena bardzo korzystna a okolica naprawdę przyjemna.
Chodź nie nasz to polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ciekawie, ale na wypierdkowie ;-)

Bardzo ciekawie zaplanowane domki szeregowe - wygodnie i przestronnie, ergonomicznie - dla kilkuosobowej rodziny. Jedyny mankament, to lokalizacja w dość dużej odległości od komunikacji miejskiej, aktualnie - na wygwizdowie, bo wokół szczere pole (chociaż dla niektórych to może być akurat plus, bo cisza, spokój i świeże powietrze i miejsce na spacery).
Miły i kompetentny kontakt z przedstawicielami dewelopera. Cena (po rozmowach) - również do akceptacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Taaa... I ludziska z tych domków łażą mi po posesji jakby u siebie byli. Psy bez smyczy i kagańca, wycieczki rowerowe, na piwko do mojego sadu. Spier....ć, to teren prywatny. Jak jakis wasz pies ugryzie moje dziecko to nie tylko z tego powodu będzie miał problem. Wytoczę mu dodatkowy proces o bezprawne wtargnięcie na teren prywatny i spowodowanie zagrożenia dla mojej rodziny. Chcecie mieć dom z dużym ogrodem to sobie kupcie a nie innym łazicie po działkach...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry