Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Od ciężarnej po mamę Świetna szkoła rodzenia, cudowne położne, genialne zajęcia, sympatyczna...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 października 2019

polecam tę szkołę rodzenia W maju odbyliśmy weekendowy kurs w szkole rodzenia. Jestem bardzo z niego...
~Uczestniczka kursu
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2019

Cudowna Szkoła! Jestem bardzo zadowolona z kursu, który niedawno ukończyłam w tej szkole i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2018

polecam! Świetna szkoła rodzenia, masa przydatnych informacji, rzetelna wiedza,...
~Kasia M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Polecam Dużo praktycznej wiedzy która bardzo się przydała przy pierwszym porodzie...
~Piotr M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2018

profesjonalna szkola rodzenia wątek zamknięty Magdalena Nitkowska Miesiac temu urodzizłam pierwsze dziecko, porod byl...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2017

Polecam, bardzo dobra położna. wątek zamknięty Wybrałam tę szkołę rodzenia na podstawie opinii w internecie, były same...
~Joanna
-

dodano: 27 września 2017

Najlepszy wybór z możliwych! wątek zamknięty Polozna z powołania. Fachowa i profesjonalna. Ciekawe zajęcia, super...
~Dorota
-

dodano: 2 września 2017

Fantastyczna szkoła! wątek zamknięty zajęcia na wysokim poziome. Wiedza kompleksowa, spotkania z różnymi...
~Julia
-

dodano: 26 sierpnia 2017

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Do Ani trafiłam w 39 tc przerażona po przejściach w innej szkole rodzenia...
~Ewa
-

dodano: 25 sierpnia 2017

Z czystym symieniem polecam wątek zamknięty Dzieki Ani jesteśmy swiadomymi ludźmi i przygotowani na wszelkie...
~Przemek
-

dodano: 25 sierpnia 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty Jestem już mamą 6 letniej córeczki i przed narodzinami kolejnego maleństwa...
~Magda
-

dodano: 24 sierpnia 2017

Bez zastanowienia - najlepsza szkoła rodzenia wątek zamknięty Bez zastanowienia - najlepsza szkoła rodzenia ! :) Bez wahania polecam Anię i...
~Kasia, Leszek i Antek :)
1

dodano: 20 czerwca 2017

Bardzo sympatyczna szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Poszliśmy na zajęcia trochę z bomby, a dowiedzieliśmy...
~MD
-

dodano: 9 czerwca 2017

Z całego serca polecam wątek zamknięty Anię poznałam na służbowym spotkaniu, ujęła mnie wówczas swoim zaangażowaniem...
~Kamila
-

dodano: 4 marca 2017

POLECAMY!!! wątek zamknięty Serdecznie polecamy zajęcia z Anią! My wybraliśmy kurs indywidualny. Bardzo,...
~Basia i Krzysiek
-

dodano: 20 lutego 2017

polecamy! wątek zamknięty Ania jest bardzo ciepłą i pomocną osobą, odpowie na nurtujące pytania o...
~Agata
-

dodano: 9 lutego 2017

Szczęśliwi rodzice wątek zamknięty Razem z żoną mieliśmy okazję spotkać się z Anią parę razy i jesteśmy bardzo...
~Ania & Marcin
-

dodano: 6 lutego 2017

Polecam konsultacje laktacyjne wątek zamknięty W bardzo trudnym dla mnie czasie Ania przyjechała mnie ratować, bo wydawało...
~Judyta
-

dodano: 29 stycznia 2017

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Na zajęcia do szkoły rodzenia chciałam uczęszczać z mężem, więc warunek był...
~Aneta
-

dodano: 24 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry