Widok

Nowy biznes w Żukowie

Czego brakuje w Żukowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płynnych przejazdów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi brakuje fajnego miejsca dla starszych dzieci (7-8 lat) do zrobienia urodzin- jakiegoś mądrego miejsca jak Experyment w Gdyni czy Hewelianum, brakuje mi porządnego zadaszonego placu zabaw- dużego, nie takiego mikrusika jak wyspa frajdy. Brakuje mi tu porządnej nowoczesnej i przygotowanej i zachęcającej dzieci biblioteki (nie takiej jaka jest obecnie- relikt PRLu), i brakuje mi Coctail baru z mnóstwem ciekawych deserów, galaretek, lodów (smacznych lodów, nie takich jamie mamy gałkowane w Żukowie blee tylko takich prawdziwych na śmietanie i owocach).
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Chociaż jeszcze tu nie mieszkam, dopiero mam taki plan, to jestem dość często i rzeczywiście najbardziej brakuje rozrywki dla młodszych dzieci w przedziale 2-12 lat a nawet wyżej, choć te zaczynają już chodzić swoimi ścieżkami.
Jakiś super plac zabaw by się przydał, z miejscem na grilla, z ławkami dla rodziców, aby można było się integrować, może gdzieś przy jakimś parku, lasku.Dla starszych jakiś park linowy tuż obok.
Drugą sprawą to właśnie dobra lodziarnio cukiernia,gdzie można też będzie napić się soków ze świeżo wycisniętych owoców i warzyw, zjeść shaka, lokal z przysmakami z naturalnych nie chemicznych składników, myślę, że coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na to co je.
Pomyśl nad tym jak nie masz co robić z pieniędzmi, na bank zachęcisz tym ludzi, wiadomo na placu zabaw nie zarobisz, ale infrastrukturą dookoła już można coś uzyskać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś była u nas dobra lodziarnio kawiarnia. Pamiętacie chocolaterie? Ale zawinęli się bo chyba czynsz był strasznie wysoki...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry