Widok

Nowy fryzjer na Cebertowicza

Ktoś coś wie, był? Szukam na sieci info, ale niczego nie znalazłam, a zastanawiam się czy warto wypróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam i polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A coś więcej? Jakie ceny? Nadal nigdzie nie ma info w Internecie, a szkoda bo zawsze lepiej sie przygotować na jakieś widełki cenowe itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzyżenie 35 zł (damskie i dziecięce), mąż płacił 18. Salon dobrze wyposażony, pani właścicielką bardzo mila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani pracowała wcześniej na pasażu w Joanna. Miła owszem jest ,sympatyczna ale ja z usług nie byłam zadowolona. Bardzo źle mnie obcięła. Schody mi narobiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem i NIE polecam, chyba już lepiej dać parę złotych więcej i być dobrze obstrzyżonym
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam panią na cieszyńskiego. Nowy fryzjer przy Bazyli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny z kosmosu za farbę i jakość usługi pozostawia wiele do życzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale fryzjer_ka przy restauracji czy z tyłu w bloku bo widziałam że tam też zakład fryzjerski jest.
Fryzjer_ka rzeczywiście ma drogie farby i cięcie średnie na krótkie włosy 160 zł jeden kolor + kilka pasemek i wyrównanie to jak na tą jakość wydaje mi się że sporo...a o fryzjerze z tyłu z bloku chętnie poznam opinie czy warto iść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z fryzjerski przy bazyli. Zawsze ładnie włosy onetnie. Zgodnie z życzeniami. Co do fryzjerski z tyłu bloku czyli Ewelina-nie.polecam nikomu. Dla mnie dramat. Mi kiedyś tak obciela że z domu wstyd było wyjść, nie wspomnę o popalonych włosach. Zatrzymała się na wiedzy z przed 20 lat. Moim zdaniem nadaje że do starych babuszek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry