Widok

Nowy lider Lechii Gdańsk? Patryk Lipski: Nie mówmy tak po jednym meczu

Opinie do artykułu: Nowy lider Lechii Gdańsk? Patryk Lipski: Nie mówmy tak po jednym meczu.

- Czy jestem liderem Lechii Gdańsk? Nie mówmy tak po jednym meczu. Na pewno przeciwko Zagłębiu Sosnowiec zagrałem najlepsze spotkanie w biało-zielonych barwach, ale w Ruchu Chorzów bywały jeszcze lepsze występy. Nadal muszę pracować, aby z mojej strony było jak najwięcej podań otwierających drogę do bramki, tym bardziej że w tym sezonie ligowym nie mam jeszcze asysty. Muszę też oddawać jeszcze więcej strzałów, bo myślę, że to mój atut - ocenia Patryk Lipski, który zbliża się do setnej gry w ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liderem jest Peszko,chyba ze cos sie zmienilo...
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 19

A moze

Siemaszko??Bujaj do siebie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biało-Zielony Sopot

no tak bez wpisu na temat Lechii nie mozesz zyc, a moze siemaszko pilka reczna ? gdyby nie slepy sedzia chodzilbys na 1 lige marny sledziku ale spokojnie juz niedlugo zapuka do was 1 liga, a i zapomnialbym juz sie nie spinacie ze jestescie za Lechia w tabeli jak to mialo miejsce w zeszlym sezonie ? ze dwie pozycje przed Lechia jest Śmieciarka ! juz cisza ? haaa
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Peszko ma zastąpić po derbach Stokowca. To już przesądzone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lider????

Ja pierniczę takiego lidera co po strzeleniu gola,skacze jak piękna Cristina.Niech swój styl,a nie małpować.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 45

oczywiściw

przecież swój styl to w piłce najważniejsze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież to dla jaj było. Grosicki też tak robił. Naprawdę, jak nie ma się do czego przyczepić w grze, to trzeba się przyczepić to tego co się dzieje poza grą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na internecie na jutuba!

Pamiętamy wczorajszy wywiad.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja czekam jak w srodku zagraja

defensywny kubicki i przed nim lipski z wolskim - może być ogień!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

i te jego układanie rączek na biodrach przed każdym podejściem do rzutu wolnego, czy rożnego... śmieszny gość, buhahahhahahahaha :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

na zdjęciu widze panienki w damskich ładnych bucikach, teraz zelowe panny nosza różowe, zielone, seledynowe i inne. nie wiem czy się śmiać czy płakać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 25

a kogo to

co widzisz i czy płaczesz
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba już czas kopić sobie kolorowy monitor
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

z rospendu

I bania o sciane !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia Patryk.

Obyś się rozwijał z pożytkiem dla Lechii.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 5

Meteor gdański przeleci i zniknie

I za kilka tygodni nikt o nim nie będzie w Polsce pamiętał
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 28

Raczej uderzy z ogromną siłą

Rozbijając Ekstraklasę w pył
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taki lider jaki autor.

Drugi raz zagrał dobrze i to z rywalem wiadomo jakim, na pewno za wcześnie na liderowanie, chyba,że chcecie zepsuć atmosferę w zespole.
Poczekajmy chociaż na dwa kolejne mecze, życzę jak najlepiej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wielka Lechia

Grać piłkarze patałachy bo piro na LM są szykowane.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18

Danziger

Brawo dla tego Pana. Fajnie wpasował się do drużyny ( tak jak Lukasik i Nalepa ). To ważne, że nie są kolejnymi najemnikami.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobno od przyszłego sezonu Lechia ma być częścią wielkiej arki, bo szczurek tak chce by wszyscy w województwie grali pod jednym szyldem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

W ruchu grał lepiej nie mogę patrzeć na jego grę. Te dwa płaskie strzały z meczu z zagłębiem tego nie zmieniły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Taki ma styl gry i ten się nie zmieni ,wazne aby wykorzystał swoje atuty ,strzał ,podanie ,przegląd pola, Peszką on nigdy nie będzie ,pamiętacie jak grał Deyna - podobny styl ,jedni na niego pluli inni zachwycali się Deyną , fachowcy futbolu ocenili go jako trzeciego piłkarza świata po mundialu w niemczech.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywista oczywistość

Liderem nadal jest Sławomir P.o mistrzostwo walczą M.Lewandowski i D.Łukasik. fajne chłopaki,lubią wypić!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Patryk lutuj!
I tak trzymać!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupy i sledzie spokojnie stulic pyski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawo Patryk

Szacunek za ambicje i ciezka prace na treningach ( i po treningach indywidualnie ) aby byc jeszcze lepszym pilkarzem, zycze kazdemu sportowcowi takiego zawziecia i poswiecenia dla wykonywanego zawodu jaki ma Patryk. Zycze Ci Patryk osiagniecia wielu sukcesow w Twojej karierze.
Z wyrazami szacunku Wasz kibic 1971
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to dobrze,że Brzęczek nie jest trenerem Lechii Gdańsk.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj pamiętamy tego nieboraka Brzęczka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy jest przerwa na repre. to po niej wszystkie drużyny Stokowca nie wygrywały kolejnych 3 meczów.

Czyli jasno wynika, że Piast, Arka i Lech nie muszą obawiać się przegranej z Lechią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

odp

arka to przegra obligatoryjnie ma w genach zapisane przegrac z lechia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sopot Biało Zielony

wreszcie nie ma lipy a jest Patryk Lipski piłkarz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

bez dobrej obrony nie ma wygranej, a Brzęczek taką ma na czele z Glikiem a la Nalepa i Bednarkiem z otwartą buzią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Statystyki Lechii spadły co nie jest dobrym sygnałem. Jeżeli drużyna trzyma poziom ponad 2 pkt na mecz

to po pierwszej rundzie jest niemal pewna mistrza. Obecnie kiedy legła się przebudziła, Jagiellonia trzyma swoją taktykę, a Lech zbliżył się na 4 pkt obawiam się że będzie powtórka z sezonu 2016/17.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w porownaniu z pop sezonem Lipski rosnie w oczach...

ale dzis trzymamy kciuki za mlodego Michalaka i u21...
stare wygi, jak bylo do przewidzenia, daly ciala... i skonczylo sie najmniej bolesnie... powinno byc 2-6; pobrzeczeli kwadrans i tyle... teraz kolejna pokazowka i pobrzecza w mediach... a w niedziele lanie... dlatego dobrze, ze nikogo z gdanskiej druzyny nia ma w tej kadrze pzpn'u ktora "oni" nazywaja reprezentacja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry