Re: Nowy moderator forum Rowery
a jaka ma xywe na forum? z nazwiska to kompletnie nie kojaże.... to jedyny moderator? i czy umie zmienić dętke? ;)
a jaka ma xywe na forum? z nazwiska to kompletnie nie kojaże.... to jedyny moderator? i czy umie zmienić dętke? ;)
zobacz wątek