Odpowiadasz na:

Re: Nowy moderator forum Rowery

A nowy mod nawet się nei przywitał :|
TJ czemu taka decyzja? Chyba aż tak najgorzej Ci z nami nie było? ;>

A nowy mod nawet się nei przywitał :|
TJ czemu taka decyzja? Chyba aż tak najgorzej Ci z nami nie było? ;>

zobacz wątek
19 lat temu
żYwY

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry