Widok

Nowy portal randkowy - Poznaj.pl

Cześć, otworzyliśmy nowy portal dla osób szukających przyjaźni, miłości i relacji typu FWB/ONS. Zachęcamy do założenia swojego profilu na stronie, przesyłania nam opinii o portalu i serdecznie dziękujemy za pomoc w budowaniu naszej małej społeczności

https://poznaj.pl/

Pozdrawiamy,
Sebastian & Sara
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hura! Dziękujemy. Teraz poznam love of my life.
Księciunia z bajki.
Młody, przystojny, bogaty i zakochany we mnie.
Dziękujemy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zapewne zacne idee skończą jak na każdym portalu "randkowym". Napaleńcy i simpy zdesperowani żeby zdobyć "niegrzeczne" zdjęcia. Stulejarze i spermiarze którzy będą chcieli poswintuszyć z każdą kobietą która tam będzie. Idee takiego portalu słuszne, ale co z tego będzie z góry wiadomo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, a na odwrót, desperatki szukające atencjuszy, tatusiów i sponsorów z brzuchami wytrenowanymi przez lata przesiadywania na kanpie z piwskiem w ręku i kolejnym życiowym prawidłem na ustach. Te, klubowe, już nie pamiętające ile to drągów je spenetrowało, czy te, z zamiłowaniami do instagrama i facebooka i na tym kończąc.
Czy w ogóle istnieją jeszcze kobiety, które nie tylko szukają miłości ale są również na poziomie i z zasadami..?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

super a normalne przyjaznie bez fwb tez moga byc ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżamy temat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem interesowanie podaj e-mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

do góry