Widok

Nowy proboszcz

Nowy ksiadz robi porzadki ,zaczal od SZEFOWEJ KUCHNI calej podstawy dobrego smaku . W przedszkolu juz dzieciom przestaly obiadki smakowac -juz nie sa takie domowe,jak tak dalej bedzie to bedzie ksiadz sam wam lepiej gotowal i uczyl wasze dzieci a jak sobie nie poradzi to poprosi BISKUPA a on znim porzadek zrobi napewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
mysle że ktos fałszywy się podszywa pod tym watkiem, ktoś z najbliszego otoczenie, ktos komu prawda koliła w oczy ze zwolnili tą pania., a nie żaden rodzic , tylko po co wyciągać te brudy, przecież obiady dalej są smaczne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
postronny to ma dzieciom smakowac nie tobie a dzieciom slabo smakuje to sa fakty a nie wyciaganie brudow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powiedzmy sobie jasno. Dziecku, a nie dzieciom (no chyba, że bliźniaki macie). Z drugiej strony można to powiedzieć księdzu i wyjasnić parę spraw. Bo wychodzi na to, że anonimowo jesteśmy odważni, a "face to face" to nie mamy już żadnych problemów i wszystko jest cacy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli "prawda koliła" to twoje dziecko może byc tylko pod opieką księdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zrób dziecku kanapki ze smalcem, będzie smakować, jak u mamy. Dziecko pewnie do dobrego nie przywyklo, sztućce pierwszy raz na oczy widziało i wystraszyło się.
Powiedz opiekunkom, aby pajdę chleba do garści dały i dziecko, jak w domu się poczuje. Tak szczerze, to łaski nie robisz prowadząc dziecko do tego przedszkola. Zaoszczędzisz dziecku i sobie stresu prowadząc do innego, lepszego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Każdemu nie dogodzisz, zwłaszcza rozpieszczonym dzieciom.

A nie wspomniałeś że Przedszkole teraz kosztuje znacznie mniej niż "za Bużana".
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Place co miesiac i nie zauwazylam, zeby to bylo znacznie mniej a nawet mniej. Moze jakies konkrety?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz jest 310 zł/msc. Było 500 lub ponad 500 z tego co pamiętam.

Dziwne, że nie wiesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
place i placilam okolo 450 pln nigdy wiecej i nigdy mniej, dziecko chodzi czwarty rok
trzeba umiec odroznic oplate stala od calosci czyli lacznie z posilkami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu używasz mojego nicku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe drogi rodzicu skad wiesz ze ta cala szefowa smaku gotowala obiady i wogóle ze byla szefowa , moze tylko stala na zmywaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wręcz przeciwnie - są bardziej domowe niż kiedykolwiek, menu jest bardzo urozmaicone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok...jadem sie pozniej poopluwacie...juz dajcie spokoj. Napiszcie lepiej czy moge ze spokojnym sumieniem zostawic tam przyszlego przedszkolaka czy lepiej poszukac innej placowki,a jesli innej to jaka polecacie, pozdrowienia dla calego Bojana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam jakos nie wierze w przedszkole przykoscielne... ale to moja prywatna opinia... masz jeszcze w dobrzewinie, kielnie i nie wiem czy w koleczkowie... znajoma chwali to w dobrzewinie.... a przy okazji - kochani rodzice, jak wozicie swoje skarby pociechy autkami to sadzajcie je do fotelikow i zapinajcie pasy a nie przedni fotel albo na stojaco miedzy siedzeniami... lobotomia jakas byla czy cos? codzien tam chodze z pieskiem i widze jak mamusie przywoza fajne dzieciaki, a jak bedzie bum to bedzie lament....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram. To z dziećmi bez fotelików to mnie *&%^$#**) trafia jak widzę. Jest to odroczony wyrok śmierci dla tego dziecka, ale wypindrowane lalunie nie mają czasu, zresztą to wiocha dziecko w foteliku wozić. Żenada.

Co do przedszkola. Ja wyżej. Ludzie polecają różne i ludzie na te same narzekają. Jednemu przypasi innemu nie. Ot, jak to w Polsce. Jak ktoś napisze że fajnie jest, to dwóch napisze, że nie.

Moje dziecko uczęszcza do przedszkola tego koło starej przychodni. Nie podam nazwy bo się zaraz podniesie larum o reklame itp.itd. Płacę miesięcznie 490-510 i jestem super zadowolony. Qrde, to nie ja mam być zadowolony, ale dziecko. I ono JEST ZADOWOLONE. Jest BARDZO ZADOWOLONE. Koniec i kropka. Zresztą jest tu gdzieś post na forum o tym przedszkolu.

Jest kilkanaście placówek wokół więc na pewno coś wybierzesz. Poszukaj też na innych forach, innych stronach. Zawsze ktoś pomoże.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze jak jest watek o przedszkolu zaraz reklamuje sie przedszkole obok przychodni. Moje dziecko chodzi do przedszkola, ktrore nie musi sie reklamowac na kazdej scianie, dla mnie najlepsza reklama jest ilosc dzieci ktora tam uczeszcza oraz strona internetowa na ktorej moge na biezaco sledzic co robilo moje dziecko w przedszkolu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lobotomia to chyba u ciebie. Całe dzieciństwo przejeździłem samochodem bez fotelika i nawet pasów. Na rowerku zasuwałem też bez kasku nie mówiąc o nartach. Jakoś nikt z moich rówieśników nie miał nigdy z tego powodu wypadku. Teraz jacyś osłowie z wiejskiej mówią mi co jest dobre dla moich dzieci i jeszcze grożą mandatami za nie stosowanie ich zaleceń.
W głowie się im poprzewracało. Napędzają tylko kasę dla producentów tych akcesoriów.
A tak swoją drogą to ciekawe czy ty spacerując z pieskiem też go prowadzasz ciągle na smyczy i w kagańcu. Akurat kilka razy pod przedszkolem widziałem spacerujących z pieskami na luzie bez kagańców.
Poza tym nie wszystkich stać na dodatkowe komplety fotelików a z przedszkolem jest tak że np. jednym samochodem się wiezie dzieci a drugim np. z sąsiadem wraca. Na nasze polne drogi i te 3 minuty jazdy uważam że nie jest nawet niebezpieczne wiezienie dzieciaka na przednim foteliku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sfrustrowana mamusiu. Nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie podałem nazwy więc to nie jest reklama. Gratuluję Ci, że Twoje dziecko także chodzi do przedszkola, bo może wyzbędzie sie kompleksów swojej mamy. Najważniejsze, że mamusia jest zadowolona.

Było pytanie więc była odpowiedź. Chyba logiczne. I nie interesuje mnie to, że jakiś zakompleksiony rodzic, który nie chciał, nie mógł, nie stac go nie posłał tam dziecka. Dla Twojego widzimisię nie bedę okłamywał innych użytkowników forum, bo z natury jestem wychowany w prawdzie.

Stroną www w tych czasach to nie ma co się chwalić. Wstyd nie mieć jako organizacja czy firma.

A teraz wciśnij kciuk w dół to trochę odreagujesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Maxikaz, to Tobie jako rodzicowi powinno najbardziej zależeć na bezpieczeństwie Twojego dziecka. Aż czytać się tego nie chce jakie ograniczenie panuje. To co że 3 minuty wieziesz dziecko?! Tragedia może stać się w 1 sek. http://www.youtube.com/watch?v=vueuzlrD0Qc Radzę obudzić w sobie wyobraźnię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Butelkomat (5 odpowiedzi)

Gdzie znajduje się najbliższy butelkomat? Może są jakieś pogłoski czy takowy ma stanąć w Bojanie?...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (729 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Sołtys Bojana odwołanie (53 odpowiedzi)

Witam, dziś na Facebooku na profilu sołtys Bojano , sołtyska umieściła informacje że nakazuje...

do góry