Widok

Nowy przystanek SKM?

Opinie do artykułu: Nowy przystanek SKM?.

Uniwersytet chce mieć "swoją" stację SKM. Czy przystanek Gdańsk-Przymorze zmieni nazwę na Gdańsk Uniwersytet? O tym mają zadecydować gdańscy radni.
Z takim pomysłem wyszli członkowie Senatu UG. Argumentują to pozycją Uniwersytetu Gdańskiego. To największa uczelnia naszego regionu, studiuje tu blisko 33 tys. studentów i pracuje 1600 pracowników naukowych. I dlatego też nazwa stacji SKM, usytuowanej tuż obok campusu, powinna nosić nazwę adekwatną do miejsca. Co sądzą o tym ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cmoknij mnie w lonta, palancie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gallux

pysk cię swędzi stary, pomarszczony parasolu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wąchaj dupę gallux śmieciu jeden!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam cie debilu doskonały w swym kretyniźmie

dziwne, że przy tych nerwowych i niezbornych r******h jak holenderski wiatrak nie zabiłeś sie o klawiature padlino:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heheheheheheh, a mi baja zawsze daje za darmo, inaczej zbiera po pysku :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OK, to ja biorę ją za 5 zł. plus VAT :) baja, za mną, już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty ochroniarz
właściwie to ochroniarka ha ha ha
własnej dupy nie uchroniłeś buraku
kup se sto kilo ziemniaków więcej na zimie kasztanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O! jest i gallux-cwellux psi dzyndzel:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty, alfons
ty weź ty, powiedz siorze żeby tak nie szminkowała ostro ust bo mi ślady na fujarce zostawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej, ty alfons, pilnuj bai, bo od klientów po pysku dostaje, i znów ma cały ryj opuchnięty! Niedługo nikt jej nawet za dychę nie weźmie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pisz, pisz kmiocie,

to co z tym lizaniem benów? może się dowiem? Tylko sobie przy pisaniu klawiatury nie zarzygaj. Jak się uzbiera odpowiednia ilość, to ci odpowiem hurtem - lubię dłuższe i sensowniejsze wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziecko bycie alfonsem cie nie hańbi
bardziej sie chce żygać na ciebie kiedy ukryty jak piesek za siatką szczekasz sobie "bezpiecznie":)
szczurek obszczymurek jesteś a nie alfons
na alfonsa kotku trzeba mieć klasę jak sie oferuje najlepszy towar
w twoim przypadku jedyne co możesz zaoferować klientom to własną MATKĘ
a i tego do końca nie jestem pewny
nawet nie wiesz jak sie nazywasz he he he he he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baja idiotko! precz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DDR, ty tani spermojadzie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hihihi, a co znaczy lizać beny??????

wytłumacz, bo to dla mnie czarna magia. Może czegoś nas nauczysz, alfonsie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty, poprzednik, a liżesz beny cioto durna? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a z czym ty konusie do baji??

z tym móżdżkiem jak ptaszek

a ptaszkiem jak wróbel??

równą sobie smieciu znalazłeś?? imponuje ci gnoju p******y w te i we wte pępowiną zawinięty, że tu jesteś niby kim??

śmieciem internetowym jesteś, wirtualnym ale mam ochote umyć ręce, ty bambaryło ty, ty czereśniaku wedle tych trzech brzózek, bodajby twoich rodziców stać było jednak na te beczke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

alfons

przestań się błaźnić, ofiaro losu. Nie jesteś w stanie mnie obrazić, NAPRAWDĘ, na tym portalu rynsztok nie ma wzięcia, więc sobie odpuść i poszukaj czegoś stosowniejszego do swojego ptasiego rozumku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baja, ty stary lachociągu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu przyznam ci rację
w przeciwieństwie do tamtego tan nie ma na pewno żadnej
czysty zwierzęcy instynkt bez odrobiny rozumu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry