Widok

Nowy przystanek SKM?

Opinie do artykułu: Nowy przystanek SKM?.

Uniwersytet chce mieć "swoją" stację SKM. Czy przystanek Gdańsk-Przymorze zmieni nazwę na Gdańsk Uniwersytet? O tym mają zadecydować gdańscy radni.
Z takim pomysłem wyszli członkowie Senatu UG. Argumentują to pozycją Uniwersytetu Gdańskiego. To największa uczelnia naszego regionu, studiuje tu blisko 33 tys. studentów i pracuje 1600 pracowników naukowych. I dlatego też nazwa stacji SKM, usytuowanej tuż obok campusu, powinna nosić nazwę adekwatną do miejsca. Co sądzą o tym ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mama

nie proponuj jak ci się pomysły nie podobają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie oni byli tak spostrzegani?
taka zmiana nazwy jak proponuję wcale nie jest dobrym pomysłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajny pomysł, studenci byli bardziej spostrzegani,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk Przymorze-Uniwersytet

może tak zmienimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NAJLEPIEJ OD RAZU ZAORAC I PO SPRAWIE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuję nową linię kolejową z dwoma przystankami Gdańsk-Lechia i Gdynia-Arka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A JA NAPRAWDĘ CHCĘ NOWEGO PRZYSTANKU !!!

ale PRZYSTANKU, NIE NAZWY !! Jak będzie nowy PRZYSTANEK (zwany też stacją :)), czyli nowe miejsce na którym można wsiadać i wysiadać z takich blaszanych żuczków i gąsiennic-gigantów zwanych pociągami, to będzie on też mieć swoją NAZWĘ, prawda? Np. Gdańsk-Morena, wiem że kolej na górę nie wjedzie, ale na dole może być przystanek, a na górę będą prowadzić schody (znalazłem już miejsce, bardzo ładne). Albo Gdańsk-Kiełpinek (był przed wojną!) albo Gdańsk-Kokoszki (mniej przydatny, ale zawsze). Oraz Gdańsk-Słowackiego (przy osiedlu 'Trawki', hehe - Gdańsk-Trawki, piękna nazwa, co ?? :) szybko mówionoby 'Gdańsk-Marycha' :) I, WRESZCIE, POŁĄCZENIE Z GDAŃSKA Z PRZYSTANKIEM GDAŃSK-OSOWA! Było przed wojną, a jakże!! A teraz można tam tylko z Gotynii (Gdyni ;)) dojechać ... ;-//

Grrr. I co, będzie nowy przystanek? Może choćby Gdańsk-Południe, qrde ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja bym poustawiał na tym przystanku Gdańsk-Uniwersytet Night Club Rozi manekiny górników w galowych mundurach i panny młode - niech by było jakieś życie na przystanku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty

co masz nika cwellux co za samokrytyka no no, skarbie a masz czas po robocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pit Bull

dresiku kto cie tak kwiecistej mowy nauczyl skarbenku , jak zmienia to zmienia a ty masz tu pikuŚ do gadania.
Acha jeszcze jedno kwiatuszku , dzisiaj obiecales mi że załozysz czerwone rajstopy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

a Monte Casimo na Gallux strasse
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajny pomysl ale sama nazwa jakos tak glupkowato brzmi...ale to moze kwestia przyzwyczajenia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GDAŃSK ROZI NIGHT CLUB AHHAHAHAHA

GDAŃSK ROZI NIGHT CLUB AHHAHAHAHA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lekka przesada

nie dziwi nic ... ale tak do rzeczy, to jeśli tworzyliby nowy przystanek, to czemu nie, ale zmieniać istniejącą nazwę, kojarzoną z tym miejscem, przez wszystkich gdańszczan i nie tylko ... nie. A swoją drogą to jak miałaby się nazywać ... "Spółdzielnia Mieszkaniowa Uniwersytet" ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ghhrrr...

To może odrazu zmieńmy Gdańsk na Miasto Nad Morzem??

Pozatym Uniwersytet to już inna dzielnica!! On jest w Oliwie!! Niech tam sobie kombinują ze zmianą nazw, a Nasze Przymorze niech zostawią!! (BULWERS!!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cwellux
odwróć sie plecami
lubie se jarać przy robocie:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szczególnie polecamy ci łaźnię miejską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mniam, mniam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry