Widok

Nowy przystanek SKM?

Opinie do artykułu: Nowy przystanek SKM?.

Uniwersytet chce mieć "swoją" stację SKM. Czy przystanek Gdańsk-Przymorze zmieni nazwę na Gdańsk Uniwersytet? O tym mają zadecydować gdańscy radni.
Z takim pomysłem wyszli członkowie Senatu UG. Argumentują to pozycją Uniwersytetu Gdańskiego. To największa uczelnia naszego regionu, studiuje tu blisko 33 tys. studentów i pracuje 1600 pracowników naukowych. I dlatego też nazwa stacji SKM, usytuowanej tuż obok campusu, powinna nosić nazwę adekwatną do miejsca. Co sądzą o tym ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Gdańsk-Agencje Towarzyskie? Jest ich tam przecież parę, więc po co zagraniczny turysta z wypiekami na twarzy ma pytać pazernego taryfiarza, skoro wsiądzie sobie w pachnąca kolejeczkem i wysiądzie gdzie trzeba. Prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahaha

ludzie nie maja co robić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie zapomnij uprzedzić sołtysa żeby zapiął kufajke i zawiązał troki w gaciach BO ŚMIESZNE BEDZIE
o walesa banhoff bedzie
takie jaja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taki wkuty
taki bystry
a jaki śmieszny
jak coś chlapnie to pół portalu ma z niego beke
walesa banhoff mówisz pan??
poczekaj zapisze sobie, po porocie opowiem w rodzinnej wiosce to bedzie miał sołtys ubaw po pachy.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gumofilc

jezeli kolejką jedzie grupa blondynów, rozmawiających ze sobą po szwedzku, mających w rękach przewodniki po Polsce w języku szwedzkim, to ja od razu ich podejrzewam, że sa Szwedami

P.S. ja też bywam turystą, a nie jeżdzę ani autokarem ani taksówkami
Moby Dick, a kto się unosi?
ja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje

"Wałesa-bahnhof" radni sie zgodzom
Adamowicz tyż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezusicku słodki już południe na Anioł Pański biją a mnie si palce przykleiły do myszki:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta

ejdam i na czole mieli napisane TURYSTA ZE SZWECJI.
Obecnie jest sporo studenciaków ktorzy studiuja w polsce albo nauczycieli j.angielskiego uczacych w szkołach językowych.Turysta to autokarem jezdzi albo taxi. Faktycznie falowiec to naprawde ciekawa architektura do zwiedzania.Oj ejdam mnie też ubawiłes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuje nazwę zmiany ulicy "kurkowa" na ulice "wszystkich kibiców"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ejdam

naprawdę nie ma powodu by sie unosić:)))))))))
Wyluzuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przymorze ma zostac i juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co to wszystko

Nie rozumiem po co zmieniać coś co jest i nikomu nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Może zarząd Stoczniowca będzie chciał też swój przystanek dla kibiców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LUDZIE

Obok na portalu jest artukuł pt: student do niemiec czy jakos tam. Niejaki smieszek , ktory uwaza sie ,że jest Alfa i Omegą i mieszka w sród idiotów w popieprzonym kraju, tu i teraz pisze o stacji SKM?
Wielmozny Panie to chyba nie godzi sie pisać Panu o tak przyziemnych sprawach bo my idioci i tak nic z tego nie zroumiemy.A na przyszłość jak to ktos wcześniej napisał NIE RÓB PAN KUPY WE WŁASNE GNIAZDO.. I wypieprzaj stad czym pręczej bo idioci moga się zdenerowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moby Dick

ale jadąc z Długiego Targu do Sopotu (który też zwiedzają Niemcy) przejeżdża kolejka przez Przymorze
Może mieć krewnych bądź znajomych na Przymorzu lub w Oliwie (do której niektórych częsci bliżej jest z przystanku Przymorze niz Oliwa)

pisząc, że turysci zwiedzają TYLKO Długi Targ też mnie setnie ubawiłaś
ja ich latem widywałem w całym Trójmiescie
Niemców, Anglików, Amerykanów, Szwedów i innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ejdam

Przesadzasz, turysta to zwiedza Długi Targ w Gdańsku anie stacje PKP na Przymorzu , ale mnie ubawiles.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo, to rewelacyjny pomysł :)))
wizja jak z roku 2150, a pasażerowie będą wyskakiwać w biegu przy prędkości 150km/h...
To będą takie nowe sporty extremalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ejdam.

Nie wiem czy falowiec był atrakcją dla Niemców,ale dla Francuzów na pewno;byli na początku lat 80-siątych
i stwierdzili,że unas to się dba o biednych i bezdomnych skoro umieszcza się ich w specjalnych blokach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ze starego kolejarskiego dowcipu
a może KOMPROMIS??
powiedzmy taki
w połowie odcinka między oliwą a przymorzem miły głos w głośnikach SKM zapowiada:
gdańsk-uniwersytet
danziger univerzitet
la universitetesrete gdansk
pociąg zwalnia proszę wyskakiwać
pozostałym pasażerom życzymy miłek podróży:)
SKM razem ze studentami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie powód do az takiej troskliwości
;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cd

są też Niemcy, którzy by chcieli obejrzeć co też wyrosło na ich dawnym polu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry