Widok

Nowy salon Sukien ślubnych T.R.DESIGN Gdańsk wrzeszcz obok Galerii

Wrzeszcz Górny Wesele Temat dostępny też na forum:
Witajcie Drogie Panie!
Niedawno otworzyłam salon sukien ślubnych w bardzo dogodnej lokalizacji bo tuż obok Galerii Bałtyckiej.
Salon powstał z zamiłowania do piękna.
W zeszłym roku, kiedy szukałam idealnej sukni na swój wymarzony ślub, godzinami przeglądając ofertę największych światowych domów mody stwierdziłam, że chcę tutaj - w Gdańsku, w moim mieście - mieć to jedyne, wyjątkowe miejsce - w którym będziesz mogła odnaleźć piękną, idealnie podkreślającą Twoje zalety - suknię.
W swojej pasji jestem bezkompromisowa i uparta, zależy mi, abyś w mojej kreacji, w swoim ważnym dniu, czuła się wyjątkowo.
W ofercie posiadam pojedyncze egzemplarze kreacji, starannie wyselekcjonowane z ogromnej ilości dostępnych na światowym rynku kolekcji.
Zapraszam, razem znajdziemy Twoją wymarzoną suknię, bez względu na to, czy cenisz sobie klasykę, czy ekstrawagancję z nutą szaleństwa.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony http://www.trdesign.pl oraz do kontaktu telefonicznego 530 666 866
Salon czynny pon-pt: 10-18
sob: 10-14
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam, widziałam!
Bardzo polecam ten salon! Przede wszystkim piękne i INNE suknie!
W końcu znalazłam swoją wymarzoną syrenę z odkrytymi plecami.
Dużą zaletą jest to, że czas oczekiwania na nową szytą na miarę suknie to tylko miesiąc, gdzie w innych salonach czasem pół roku to mało!
Ceny też całkiem przystępne porównując z salonami w Gdyni
A po za tym właścicielka salonu bardzo miła :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem ze ktos chce rozreklamowac salon ale pod komentarzami jest to samo IP ;) wiec próba mało udana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czy siak chyba interes nie do końca wypalił. Jakieś dwa-trzy tygodnie temu chciałam tam zajrzeć i niestety okazało się, że w salonie pustka. Ciężki biznes, tym bardziej, że jest coraz większa konkurencja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry