Widok

Nowy samochód

Razem z moim mężem chcemy kupić nowy samochód tak do 70 tys on uparł się na suv jakie marki z tego typu nadwoziem polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy za 70 dostaniesz dobrego nowego suva
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak suv do tej kwoty, i ma być nowy to powiem szczerze, że dużego wyboru niemasz. Sprawdź np dacie bo dustera możesz wyrwać nowego już od 40 tyś... co prawda golasa ale zawsze...4
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma suv za 70k
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy do 70 tyś a taki 6 letni ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem czy nie będziecie musieli trochę dołożyć no chyba że zdecydujecie się na używane. Ale ja popieram kupno nowego. Sami mamy peugeota 3008 i jeśli chodzi o suvy to jeden z lepszych teraz na rynku więc warto rozważyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

to nie suv..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie to tylko Dacia Duster. Taki Golf wśród SUV. Nic ciekawego, ale dobre auto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plichta auta używane z gwarancją w Wejherowie . Polecam kupiliśmy z mężęm samochód ijestesmy bardzo zadowoleni . Obsługa naprawdę na bardzo wysokim poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Passat w tdi
....passatem robi wielki szum......:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko Subaru Forester lub Outback - może to nie typowe SuV'y ale będziesz Pan zadowolony ;-) tylko trzeba się przejechać i spróbować - nie będziesz chciał wysiadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mitsubishi outlander, umów się na jazdę próbna u Wojtanowicza w Gdyni :) ewentualnie Susuki Vitara
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Wyjatkowo niekulturalny kierowca na linii 157 relacji Fabryczna - Gdańsk Wrzeszcz (11 odpowiedzi)

W dniu 29 listopada 2018 r. o godz. 5.39 na ul. Fabrycznej wsiadłem do autobusu nr 157, aby...

Dziwny kierowca linii 117 w Sopocie (3 odpowiedzi)

Dzisiaj, w sobotę spotkała nas dziwna sytuacja, w autobusie chcieliśmy kupić bilety, ale kierowca...

UBER Czy warto? Czy mówią prawdę? (41 odpowiedzi)

Witam, nie wiem czy ten post powinien się tu znaleźć, ale chciałbym zasięgnąć informacji na temat...

do góry