Widok

Nowy samochód

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Razem z moim mężem chcemy kupić nowy samochód tak do 70 tys on uparł się na suv jakie marki z tego typu nadwoziem polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy za 70 dostaniesz dobrego nowego suva
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak suv do tej kwoty, i ma być nowy to powiem szczerze, że dużego wyboru niemasz. Sprawdź np dacie bo dustera możesz wyrwać nowego już od 40 tyś... co prawda golasa ale zawsze...4
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma suv za 70k
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy do 70 tyś a taki 6 letni ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem czy nie będziecie musieli trochę dołożyć no chyba że zdecydujecie się na używane. Ale ja popieram kupno nowego. Sami mamy peugeota 3008 i jeśli chodzi o suvy to jeden z lepszych teraz na rynku więc warto rozważyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

to nie suv..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie to tylko Dacia Duster. Taki Golf wśród SUV. Nic ciekawego, ale dobre auto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plichta auta używane z gwarancją w Wejherowie . Polecam kupiliśmy z mężęm samochód ijestesmy bardzo zadowoleni . Obsługa naprawdę na bardzo wysokim poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Passat w tdi
....passatem robi wielki szum......:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko Subaru Forester lub Outback - może to nie typowe SuV'y ale będziesz Pan zadowolony ;-) tylko trzeba się przejechać i spróbować - nie będziesz chciał wysiadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mitsubishi outlander, umów się na jazdę próbna u Wojtanowicza w Gdyni :) ewentualnie Susuki Vitara
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry