Widok

Nowy samochód

Cześć motomaniacy ,jaki samochód polecicie dla kobiety z salonu max 60.000 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kia rio jezdże nim od roku jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na dobry samochod troche malo. Do dobrego musiala bys stowke dolozyc. Za 60 tylko tandete kupisz ale cos tam powinnas znalezc jesli nic wiecej sie nie da wyskrobac. Ja bym poszukal dobrego znachora i kupil dobra niemiecka kliki letnia uzywke. Na pewno to lepsze niz nowy koreanski czy chinski szmelc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wyszukalem ci pierwsze lepsze ogloszenie dla porownania tego o czym aktualnie myslisz z w tym przypadku 2 letnia dosc dobra uzywka.
Prosze:
https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-gla-promocja-5-rabat-na-kredyt-3-rabat-na-leasing-2-rabat-za-przelew-ID6D7DEz.html

Oczywiscie w ciemno sie nie kupuje. Musiala bys zadac sobie troche trudu i poprosic kogos kto to dobrze sprawdzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra?.....żadna dwu-letnia używka nie traci tyle na wartości w 2 lata!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czym różni się samochód dla kobiety za 60.000 od samochodu dla faceta za 60.000? Pytam bo nie wiem czemu akurat ten fakt podkreśliłaś, a nie napisałaś nic czego od samochodu oczekujesz, gdzie będziesz nim jeżdzić, jakie odległości i w ile osób, jakiego wyposażenia oczekujesz, jakie preferujesz nadwozie, silnik diesel czy benzyna, benzyna+lpg? Żadnych konkretów. Określ się trochę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Samochod dla kobiety rozni sie glownie tym, zeby byl w kolorze na ktorym brudu nie widac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź godna prawdziwego mężczyzny. Kolor brudny, rozumiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No dobra.. z kolorem to byl żart, ale reszta o tandecie z salonu prawda :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już ktoś o tej Kii Rio wspomniał,robię tym badziewiem ok 100tys rocznie(nauka jazdy)i ogólnie lepszego testu niezawodności niż kursanci chyba nie ma ,póki co auto całkowicie niezawodne ale osobiście na prywatne auto bym raczej nie kupił może w lepszej wersji z mocniejszym motorem...ale tak to jeden wielki plastyk fantastyk.Plus że dostęp do wszystkiego elegancki jak ktoś lubi serwisować osobiscie(żadnych osłon które się pół dnia zdejmuje przy silniku),jedynie żeby wymienić lewa żarówkę mijania czy pozycyjna trzeba wyćwiczyć nadgarstek:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

100tyś bez napraw, to bardzo dobry wynik. Każdy użytkownik byłby zadowolony z auta, które jest niezawodne Badziewie, to chyba niezbyt pasujące określenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że auta Toyoty bardzo pasują do kobiet. Są eleganckie i delikatne, no i lekkie w prowadzeniu. Ja swoją kupiłam w salonie w Chwaszczynie. https://www.toyota.rumia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja na Twoim miejscu zwróciłbym uwagę na markę KIA, w niższej cenie oferuje bardzo dobre wyposażenie, marka przoduje na rynku motoryzacyjnym. Możesz zapoznać się bliżej z ofertą marki KIA w salonie samochodowym u Wojtanowicza w Gdyni :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłem samochód u Wojtanowicza 2 lata temu samochód i bardzo polecam, śmiga :) Warto śledzić aktualną ofertę na ich stronie internetowej https://wojtanowicz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Zakup samochodu to jedna z trudniejszych decyzji do podjęcia. Najważniejsze jest by ocenić na jak długo chcemy nim jeździć. Jeżeli to ma być kilka lub kilkanaście lat to o wiele lepszym wyborem będzie skorzystanie z ofert znanych producentów i wybór samochodu nowego. Najlepszym tego przykładem jest Nissan - https://www.nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-w-kredycie oferujący bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu, w pakiecie z ubezpieczeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry