Widok

Nowy sklep sieci VIVE Profit w Gdańsku

Opinie do artykułu: Nowy sklep sieci VIVE Profit w Gdańsku.

Już 28 października w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 211 , w sąsiedztwie Galerii City Meble, zostanie otwarty nowy, wielkopowierzchniowy sklep sieci VIVE Profit. To pierwszy lokal tej marki w Trójmieście i 31. placówka w Polsce.

Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 tys. sztuk markowej odzieży w asortymencie - każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Duże sklepy gwarantują szeroki wybór tekstyliów w bogatej kolorystyce i ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lumpeks

w takim miejscu to jakaś totalna pomyłka
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 10

Powinni to otworzyć w Galerii Metropolii, to może więcej ludzi by tam przychodziło.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by zmienić nazwę na tk maxx, czyli amerykanski lumpex ;)

Pewnie by było już ok, a i miejsce prestige by nabrało ;)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Żenua?

Chyba " prestiżu " amerykanisto od siedmiu boleści..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podatki gdzie sieć tych sklepów płaci?

jak zwykle mało rzetelny artykuł!
O, pardą!
Zauważyłem, że to artykuł sponsorowany = nie warto czytać!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejny szmatex

O fair trade nie słyszeli, a szkoda
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

W artykule ani słowa

o tym, że to sklep z odzieżą używaną.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już ja widzę

...te markowe rzeczy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lupeksowo

Pan Kowalczyk to chyba jeden z właścicieli sieci lumpeksow cto które są zamieszane w sprzedaż ubrań z kontenerów pck... po co te bajki. Szmateks tyle że pod nowym szyldem
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile za kg?

Z 50 zł pewnie co?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra

Szok i niedowierzanie, ubrania brudne, uszkodzone, a miałam nadzieję ze takich miejsc juz nie ma. Rozczarowanie to dobre słowo.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super sklep

Super sklep, tanio dużo i dobra chemia. Polecam każdemu ten sklep.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oszukują na cenach

Ogłaszali od początku , że w czwartki ceny są najniższe i można całą torbę ciuchów kupić za 29 zł . Byłam ostatnio w dwa czwartki i dwa razy zmieniali umowę zwiększając ceny . Pierwszy raz przed sylwestrem wykręcając się świętami bożego narodzenia i a dziś świętem trzech króli ( które notabene wypadało w sobotę ) . Biorąc pod uwagę fakt , że wszystkie sklepy robią sale do 70 % , dziś płacić w szmateksie tyle co w renomowanej sieciówce jest co najmniej szaleńczym wyczynem - / czego nie uczyniłam okręcając się na pięcie i wychodząc z tego przybytku / . Szkoda mojego czasu .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak

Dokładnie...ceny jak w Pepco czy kik gdzie masz nowe ciuchy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem można trafić perełkę

Cóż,kurtka warta 3 tys.upolowana.Nowa!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biorąc pod uwagę wywindowane ceny w sklepach z ciuchami szmateks wydaje się być coraz bardziej przydatnym źródłem zakupów. Ten również.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawiedziona

Miałam dzisiaj nie przyjemność być w tym miejscu ,samo wejście bardzo fajne ,rozsuwane drzwi ,czyściutko kolorowo i hektary ubrań ,to co lubię najbardziej :) ale po przejechaniu wózeczkiem ( fajna wygodna sprawa) i po zapytaniu przemiłej Pani z obsługi o system sprzedaży ,zapał mi minął myślałam ze te ubrania są na kilogramy a okazało się że za tę jakość ciuchów płaci się od sztuki i to nie małe pieniądze !Przechodząc między stojakami z ubraniami ,widziałam pełno brudnych ,wygniecionych ,uszkodzonych ubrań a jak coś było fajnego miało dziurę lub było wybrakowane :( torebki brzydziłam się dotknąć ,były okropne! zniszczone brudne i śmierdziały . Tak bardzo się zawiodłam ,wyszłam z pustymi rękami .. z ogromną chęcią umycia ich jak najszybciej .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na Grunwalskiej Najlepszy Lumpeks i Viva Profil Panie marzenka miła Sympatyczna i Super Doradzie Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

obsługa konsumenta

Pnaie sa nie miłe i opryskliwe., zwłaszcza kiedy kieruje sie pytanie ile dana rzezc kosztuje. ...Kierują do cennika, ale cennik jest napisany bardzo małymi literami i osoba starsza nie rozszczyta- a pomocy od pracownic lumpeksu tez sie nie doczeka.:-(. brak też jest cennika firan, zasłon. w sobotę tj.23.05.2020r zapytałam o cene - Panie zrobiły sie bardzo nerwowe, zamiast w spokojny sposób odpowiedzieć i wycenić właściwie.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oszuści

Oferują bony do wykorzystania których wykorzystać nie można w żaden dzień - nie dajcie się na to nabrać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pachnie oszustwem

Na grunwaldzkiej mozna było do niedawna kupić coś na tzw. Torby i to się opłacało. Teraz ciuchy ometkowane, ceny wygórowane,obligowalo by to właścicieli do segregacji tego co sprzedaje. Zdarza się, że ubrania są dziurawe ,brudne Spodnie, które kosztowały 80 zl , trzeba bardzo oglądać przed zakupem, bo zwrotów nie ma!!!Także nie skorzystalam z zakupu ich bo dopiero w domu zobaczylam duże dziurę. Mąż nie skorzystał z nich niestety. Szkoda lubiłam ten sklep wcześniej. Niestety stal się dla nas za drogi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakosc ciuchów

Rzeczywiście, kiedyś można było znaleźć fajne rzeczy, teraz jest ciraz gorzej. Ubrania słabe a te ciut lepsze ceny majà jak ze sklepowych półek z nowymi rzeczami. Coraz slabsza jakość a coraz wieksze ceny. Szkoda bo lubiłam ten sklep.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

klientka

Sklep tkwi z zarządzeniami jeszcze w ciężkiej komunie.
Nie sprzedajecie tam art spożywczych, żeby był zakaz wejścia z psem.
sklapy vive nieprzyjazne zwierzętom! Pracowmnice wypraszają ze sklepu z psem (nadmienię, że malutkim).
Jestem zniesmaczona tą niedoszłą wizytą, bo Galeria Bałtycka czy Riviera nie ma z tym problemu, a lumpex ma !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry