Widok

Nowy sklep z garniturami Garber na pasażu Chełm ktoś był ?

Chełm Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,

Szukam niedrogiego i dobrego jakościowo garnituru. Byłem na pasażu Chełm w tym nowym sklepie ale nie kupowałem jeszcze i pytanie czy ktoś już miał okazje, żeby podzielić się informacjami na ten temat. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wszelaki informacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedz do Fashion House, tanio znajdziesz dobrej jakosci garnitur. A jak chcesz zareklamowac to miejsce, to slabo ci to wyszlo......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę potwierdzić. Sklepów z garniturami naliczyłem z 8, przy 3 nie miałem już siły na dalsze :) Pod względem wyboru outletem jest bezkonkurencyjny w Trójmieście, nawet uwzględniają teoretycznie gorszą rozmiarówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłem i ceny całkiem dobre. Nie wiem czy znajdę na siebie garnitur w Fashon Hausie za 400zł z dobrym składem, a nie sam poliester.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupilismy caly komplet tzn garnitur + koszula + poszetka + pasek + skarpety w Fashion House w Próchniku za 550 zl, wiec mozna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli tak samo jak na pasażu za nowy krój ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jakos Prochnika np jest zdecydowanie lepsza i tam masz caly komplet. A na Chelmie to sfochowana obsluga powinna zmienic nastawienie do klienta, poszlam z ciekawosci i teraz kazdemu bede odradzac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy rozmawiamy o tym samym sklepie? Ja byłem na parterze na rogu pasażu (Garber) bo to, że u góry tak jest to wiadomo od dawna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dole w tym nowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ktoś obawia się konkurencji w Fashion Hause i pisze takie głupoty :D
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pewnie kolejna pralnia pieniedzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To, że ktoś otwiera drugi sklep w Gdańsku oznacza, że jest to pralnia pieniędzy ? Nie wydaję mi się. A co do obsługi to polecam jak najbardziej. Zawszę uśmiechnięci i nie próbujący coś wcisnąć na siłę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłem tu i tu. W faschion o wiele lepiej, wybór większy i obsługa nie wciska na siłę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłem w sklepie na Pasażu, nikt mi niczego nie wciskał na siłę. Obsługa bardzo miła, pomocna, chłopak potrafi doradzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się, obsługa sfochowana. Pracownik zachowuje się jakby pracował tam za karę, nie uśmiechnie się, wciska garnitur, który jest za duży aby tylko sprzedać. Odradzam sklep Garber.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba coś się panu pomyliło albo to nie ten sklep. Może ten u góry? :D Wielokrotnie robiłem zakupy w sklepie z garniturami na dole i nic takiego nigdy nie było. Duży wybór bez wciskania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam ,fatalna jakość produktów i do tego ta obsługa !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak.. jakiego innego komentarza mozna było się spodziewać po użytkowniku o nazwie Vistula:D Najpierw niech pan zmieni nazwę uzytkownika, a pozniej pisze pseudo obiektywne opinie. A co do sklepu, bez zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry