Widok

Nudzisz się w pracy??lub w domu??

Cześć
Mam prace pozwalającą mi posiadać duzo wolnego czasu , po sprawdzeniu co ciekawego jest w internecie zakrada się nuda w pracy.

Jeśli podobnie jak ja masz dużo czasu i masz ochote na porozmawianie na gg to zapraszam , chętnie osoby płci pieknej w wieku do 30 lat.

Nieważne czy jesteś z Żukowa czy ze Szczecina , napisz do mnie

Robert gg 25641407
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz numer swojego szefa?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście posiadam :-) lecz nie jest on zainteresowany rozmowami na forum.

Anty , sypiasz czasami ?

pozd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj okropnie sie nudze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już wszystko wyczytasz z neta i nadal bedziesz miała czas to napisz na gg w pierwszym poście , pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka słów o mnie abyś wiedziała/ł do kogo się odzywasz.
37 lat ,żonaty , 1 dziecko ( najpiękniejsza księżniczka ) pochodzę z Przymorza .
Tematy rozmów - wszyskie oprócz płakania nad soba , zdrad , bzykania się i szukania pocieszyciela swego losu .

Nie szukam super przyjaciela/łki tylko osoby do porozmawiania wyłącznie w świecie wirtualnym, co podobnie jak ja ma czas i ochotę na takie pogawętki dla" zabicia czasu"

Zapraszam do pisania :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

do góry