Widok

O kobiecym rugby

Z kobiecym rugby jest tak, że zespołów jest mało, a ich trenerzy są zawodnikami, stąd też nawet przy spotkaniach pomiędzy Ogniwem, Arką i Orkanem nie można rozgrywać tych meczy, bo przeciwni są temu (i chyba słusznie) trenerzy seniorów. Poza tym nie ma funduszy, żeby dziewczęta z trójmiasta mogły jezdzić na turnieje siódemek (bo tylko tak grają dziewczyny w Polsce) bo przy tej ilości zawodniczek i zawodników jeden autokar już nie wystarczy. Dodatkowo brakuje jakiejkolwiek odpowiedzi ze związku w sprawie licencji dla dziewcząt, a co za tym idzie ubezpieczenia ich. Po trzecie nawet nie ma kto kwestii dziewcząt podnieść na zarządzie, choć i Sopot i Sochaczew ma swoich ludzi w zarządzie!! Wówczas byłoby na pewno łatwiej. Tak się przedstawia sytuacja na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam wszystkie zawodniczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję, że na dzisiejszym zarządzie będzie poruszony temat kobiecego rugby. Z tego co wiem to Niemcy bardzo chętnie widzą nasze dziewczyny na ich turniejach siódemek. Jednak potrzebna jest kasa oraz usankcjonowanie rugby kobiet w Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o zwiazek to nikt nie mial najmniejszego zamiaru zaczac tematu o dziewczynach. jedynie na zakonczeniu odezwal sie tylko G.kacala. Mowiac szczerze zwiazkowi w ogole nie zalezy na dziewczynach, bo nikt nie chce sie nimi w zwiazku zajac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzmy sobie uczciwie, ze to ze rozgrywamy 2, 3 mecze w ciagu roku to jest ... hmmmm smieszne......... A zwiazek jak zaczynalysmy grac bardzo sie tym szczycil ze bedzie mozna powiedziec ze mamy tez RUGBISTKI, a w tej chwili wyglada na to ze o nas sie zapomnialo ;( no coz.... trzeba przyznac , ze nie jest too nic nowego, ze duzo sie obiecuje a malo sie realizuje z tego...
W kazdym razie my szczycimy sie tym , ze potrafimy i chcemy grac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie do zwierzątka?

A ja się chciałbym Ciebie spytać: w jaki sposób doszłaś do wniosku (wypowiedź pod ostatnim artykułem), że zawodniczki Arki to nr 1 w Polsce? Bo jak narazie jedyny tegoroczny turniej z udziałm całej trójki wygrały Sopockie Piranie! A poza tym to pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam , zgadza sie wygraly z Arka "malymi punktami" ale w meczu jesieni pomiedzy Arka - Sopot, Ogniwo (dziewczeta) zostaly pokonane.... 15:10 ..... ;))
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie dziewczyny z Sochaaczewa mają wykupione licencję Polskiego Związku Rugby!!!!!!!!!! To tylko zaradność działaczy, w Sochaczewie sobie poradzili a na Wybrzeżu?????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

do góry