Widok
OBSŁUDZE JUŻ DZIĘKUJEMY!
Pragnę zaznaczyć że jestem stałym klientem- może nie w każdy wolny wieczór wybieraliśmy Bufet- ale często imprezowaliśmy ze względu na niebanalność wystroju i miejsca, a muzyka też była zawsze na poziomie... jednak widać dopadł Was robal zwany CHAM- częsta przypadłość obsługi lokali które stają sie atrakcyjne, ale przypominam to WY tworzycie klimat i tak jak szybko ludzie Was pokochali tak szybko Was zdradzą i pójdą gdzie klienta nie traktuje się jak szmatę którą można wydoić - jak polecaliśmy znajomym tak szybko polecimy konkurencyjne lokale- dla nas spaliliście się wczoraj, podziękować panu barmanowi w czapeczce który swoim 2-krotnym chamstwem zdeklasował lokal do poziomu ZERO!
Moja ocena
Buffet
kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 1
3.0
* maksymalna ocena 6