Widok

OCHRONA CONTRAST CAFE GDYNIA

Witam serdecznie wszystkich.
Co myślicie na temat ochroniarzy w Contraście???
Ja osobiście uważam ich za "ludzi" którym czegoś w życiu brakuje i próbują wyżyć się na ludziach przychodzących w spokoju wypić piwko i zjeść pieczywo czosnkowe, posłuchać dobrej muzyki i posiedzieć w gronie znajomych - przyjaciół. To co oni wyprawiają to przerasta ludzkie pojęcie. Byłem wielokrotnie świadkiem Jak dusząc konsumentów za szyje targali nimi po ziemy i przy tym wszyskim nie podawali żadnej konkretnej przyczyny. A tak naprawde ochrona nie ma prawa Cię dotknąć palcem, a co dopiero dusić. No i wspomne tu jeszcze o tym, iż ochrona również nie ma prawa legitymowć Cię. a zdarza się to ostatnio częstko. Jeśli chodzi o ochroniearzy to w szczególności jeden jast tak groźnie nastawiony do społeczeństwa. Jak tam przyjdziecie to od razu rzuci wam się w oczy.

Proszę o wasze opinie na ten temat......

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

OCHRONA CONTRAST CAFE GDYNIA

Cześć, nie bylem już tam dawno wiec trudno wyrazić mi swoja opinie. Niestety ochroniarze rozumem nie grzeszą - to przykre, większość z nich to kolesie z siłowni, kibice i półświatek. Powinieneś napisać o tym to menadzera/wlascieciela klubu, moze to cos zmieni.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ochrona w contraście to w większości osoby które używają gazu łzawiącego w sposób naruszający prawo oraz powodują uszczerbek na zdrowiu . Ten wytatuowany brzydki steryd jest w szczególności agresywny. Wiadomo, że niektóre osoby ochraniające ten obiekt są policjantami pracującymi w gdyńskich komisariatach. Jestem na etapie kompletowania informacji na ich temat .
Jeżeli jest lub będzie ktoś poszkodowany przez "ochronę" w cafe contrast proszę o informacje za pośrednictwem tej strony internetowej. Niezbędna będzie obdukcja osoby poszkodowanej, która musi zostać przeprowadzona najlepiej bezpośrednio po zajściu. Tylko w ten sposób będziemy mogli ich skutecznie ukarać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry