Widok

ODRADZAM

Odradzam! Na początku byłam zachwycona, bo sprzęt w gabinecie robi wrażenie, ale lekarz nie ma podejścia do pacjentki, trzeba o wszystko pytać, nawet żeby sprawdził kość noska, robi mało zdjęć i nawet ich nie opisuje, a jak się spyta co gdzie jest to z niechęcią porysuje jakieś kółka po zdjęciu zgarnie kasę i następna .. wizyta trwa bardzo krótko. Jak pytaliśmy z mężem o badania prenatalne to powiedział, że nie ma wskazań do badań, a jak ostatnio byłam (na koniec 4ego miesiąca) i pytałam czy wszystko dobrze z dzieckiem, to powiedział, że ciężko teraz powiedzieć, a na badania prenatalne jest za późno ... koleżanka, która do niego chodziła, miała ciążę zagrożoną, ale lekarz nie zlecił badań dodatkowych, ani nie wysłał na podtrzymanie ciąży, tylko zgarnął kasę i puścił do domu (mimo, że koleżanka skarżyła się na ostre bóle i miała plamienia) w efekcie końcowym poroniła! odradzam tego doktora, jeżeli chcecie fachowej obsługi
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Musze przyznac ze bardzo ciekawe jest to co Pani pisze.. chodzilam do tego lekarza w 1 ciazy, chodze w 2, wiekszosc moich znajomych rowniez do niego chodzila i kazdej wydal sie bardzo mily, wszsytko pieknie tlumaczyl, super opisuje no i juz naa pewno nie trzeba mu mowic co ma zbadac :) Moze on nie jest zbyt mily dla pacjentek ktore wiedza wszsytko lepiej od niego????????????????????????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry