Widok

ODRADZAM!

Jedynym atutem szkoły jest jej wygląd. Zadbane wnętrze, od niedawna bardzo bogate, plazma na korytarzu oraz w bufecie. To świadczy o wysokim budżecie szkoły. Jednak priorytetem w każdej szkole jest poziom nauczania oraz podejście nauczycieli. Grono pedagogiczne według mojej oceny (a jestem absolwentką tej szkoły) jest niekompetentne- w szczególności sama pani pedagog. Na pewno bardzo duża liczba osób "kusi" się na składaniu papierów do niej ze względu na nowoczesność, czyli wygląd szkoły. Niestety , na dłuższą metę uczeń nie jest w stanie dogadać się z nauczycielami. Jedni robią pod górkę, inni dostają pensję za nic robienie. Taka prawda. Strzeżcie się pewnej pani profesor w angielskiego... ta kobieta nie ma powołania do bycia nauczycielem, w dodatku jej podejście tylko stresuje i odstrasza uczniów. Ja osobiście zawsze bałam się tej szkoły- nie ze względu na towarzystwo, bo ludzie uczęszczający byli OK, ale ze względu na Nauczycieli. Chwała, że już nie chodzę do tej szkoły. Odradzam ludziom z problemami, szczególnie uczniom mającymi problemy z nauką!
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
To chyba normalne, że debil co przez całe gimnazjum nic nie robił ma problemy w liceum które jednak jakiś poziom trzyma, a nie dostosowuje się do pojedynczej jednostki która nie nabyła wystarczającej ilości wiedzy by kontynuować naukę w liceum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta osoba powinna być wdzięczna , że tę szkołę skończyła, bo z takim poziomem umiejętności wypowiadania się na piśmie i z taką ilością błędów ortograficznych nie powinna ukończyć nawet zawodówki. Zanim zaczniesz krytykować szkołę spójrz na siebie. Znam tę szkołę z opowieści znajomych i mają o niej dobre zdanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Błagam- a kto tę szkołę ukończył ?? Do ŚLO idą ci co nigdzie się nie dostali. Z reguły z punktami w granicach 80-90 pkt. Czyli niżej to już tylko chyba szkoła kolejowa :)
Ale w sumie nauczycieli mogliby mieć fajniejszych, więc szkoda ludków.
PS. Mój kuzyn w tym roku kończy ŚLO, więc nie piszę tego z autopsji tylko z opowiadań.

Pozdro

A.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry