Widok

ODRADZAM !!!!

Dzięki Pani M. mamy obecnie dług w wysokości 15 tyś zł.... ODRADZAM KAŻDEMU!!!
Moja ocena
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

POLECAM

A ja gorąco polecam, fachowa i miła obsługa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym poznać tożsamość Emilii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tożsamość Bogdana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie ma problemu, oto moja tożsamość. Moja mama korzystała bardzo długo z Pani usług, niestety rok temu okazało się, że przez niepoprawnie rozliczane składki zalega 15 tyś. na rzecz ZUS oraz dodatkowo wynikłych odsetek. Oczywiście wszystkie dokumenty, które mama Pani przekazywała, na podstawie których rozliczała Pani mamę również uległy zniszczeniu przez niesprawny komputer i nic już się nie da z tym zrobić. Może dla Pani to nie jest wielka suma jednak ja w tej chwili całą moją pensję oddaję do ZUS za Pani pomyłkę. Gdyby nie to mamy nie byłoby nawet stać na podstawowe opłaty a co dopiero życie. Dziękuję serdecznie za fachowe zajęcie się swoim klientem. Mama cały czas wierzyła, że naprawdę zna się Pani na tym, co robi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego nie założyła Pani sprawy do sądu? Każde biuro rachunkowe ma swoją polisę. Więc jeżeli to był faktycznie błąd biura to na co Pani czeka? Jak mogły wszystkie dokumenty ulec zniszczeniu? Na chwilę obecną jeżeli coś jest w komputerze jest i również w oryginale w "segregatorze".
Pani Emilio jeżeli prawdą jest to co Pani pisze to dlaczego nie poszła Pani do sądu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety poszkodowana została moja mama, nie jest ubezwłasnowolniona. Pomagam jej spłacać zadłużenie, ponieważ nie byłoby jej stać na życie. Mama nie ma siły na walkę w sądzie (sama jej to proponowałam), ale cały czas odmawia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może teraz wypowiem się jako poszkodowana, oczywiście, że oddam sprawę do sądu ale na początek muszę spłacić do końca raty w ZUS-e a córka ponagla mnie już teraz o założenie sprawy w sądzie.Nie spodziewałam się, że płacąc księgowej 100 zł miesięcznie za prowadzenie moich rozliczeń spotka mnie taka niespodzianka. Jeszcze bardziej zastanawia mnie fakt, że podobno "padł" serwer w komputerze i nie może odzyskać moich danych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak na marginesie chwaląca biuro rachunkowe pani Aleksandra oraz pan Bogdan i dziwnym trafem sama pani księgowa ML, napisali w tym samym dniu i prawie w tej samej minucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak apropo, jezeli Pani Mam zapominala o przelewy do zus to nie jest wina ksiégowej, poprostu trochu skupienia na tym co robicie a nie zwalajcie winy na Księgową, jak nie mozecie sami się przyznac do winy. Pani Małgozata swietna księgowa, polecam, prowadzi 2 moje firmy, i jest super. Gorąco polecam. A pani musi pilnowac mame zeb ona nic nie zapomnialab zaplacic. A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry