Widok

OK.

W Szkole panuje bardzo miła atmosfera. Super organizacja dla klas 0-3-np.system bezdzwonkowy. Super nauczyciel p. Iza Karpiczenko i p. Krystyna Gozdur. W świetlicy bardzo miłe Panie-zwłaszcza Pani Asia. Super.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PANI ELŻBIETA IWANICKA JEST NAUCZYCIELEM GODNYM PODZIWU MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
O JAKIEJ ORGANIZACJI MOWA CO DO KLASY 0 .PO CO DZIECI W STYCZNIU WYCHODZĄ NA PLAC ZABAW.WRACAJĄ PRZEMOCZONE ,ZMARZNIĘTE BRUDNE .NIC DZIWNEGO ŻE DZIECI CHORUJĄ.CO DZIECI MAJĄ ROBIĆ NA TYM PLACU CYTUJĘ 'ROBIĆ KULKI ,ZE ŚNIEGU KTÓREGO NIE MA .DZIECI ROBIŁY KULKI Z BŁOTA I TAKIE USMAROWANE WRÓCIŁY DO DOMU
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To wszystko zależy od nauczyciela!!!! Trzeba wiedzieć który nauczyciel jest dobrym pedagogiem i lubi dzieci ponieważ mam różne doświadczenia. Warto zrobić rekonesans co do wychowawcy iż jest ogromna różnica gdy dziecko trafi do nauczyciela który lubi dzieci i ma podejście ,a do takiego gdzie dziecko jest przeszkodą w prowadzeniu lekcji ponieważ nauczyciel nie ma cierpliwości i ochoty na rozmowę z nim. Więc warto naprawdę wcześniej się dowiedzieć do jakiej klasy posłać dziecko ponieważ później można bardzo żałować jak ja i moje dziecko przez kilka ładnych lat aż nie zmieniła się wychowawczyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry