Odpowiadasz na:

OSIEDLE NOWE BANINO - SZAMBA

Czy to prawa ,że na Nowym Baninie zamiast kanalizacji miejskiej będą zamontowane szamba ? A przy tak dużym osiedlu pompowanie fekali będzie kilkanaście razy dziennie ?

Czy to prawa ,że na Nowym Baninie zamiast kanalizacji miejskiej będą zamontowane szamba ? A przy tak dużym osiedlu pompowanie fekali będzie kilkanaście razy dziennie ?

zobacz wątek
9 lat temu
~mik

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry