Widok

OSIEDLOWA II MIESZKANIA CITY HOUSE

Dom i mieszkanie Karczemki Temat dostępny też na forum:
Hej. Widzieliście nowa ofertę City House pod nazwa Osiedlowa II mieszkania? Ale zrobili w bambuko tych co kupili szeregi na Osiedlowa II! Zamiast słonecznych ogródków ,cień i hałasy z postawionego bloku czteropiętrowego z 43 mieszkaniami , za płotkiem. Masakra. tym bardziej że ceny nie były niskie za te szeregi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osiedlowa to mieszkania w bloku, wzdłuż ulicy św.Alberta, a osiedlowa II to szeregi. Jeszcze coś tam powstało dodatkowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A tak przy okazji to chcecie się podzielić kto ile zapłacił za dom/mieszkanie w city house? Ile Wam się udało wynegocjować?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałem! Będzie nowy kolejny duży blok. Visa vi tych nowych domków szeregowych co się teraz budują. Współczuje tym co kupili tam szeregowce- będą mieli sporo sąsiadów z naprzeciwka... niefajnie.
Swoją drogą super, ze osiedle się tak prężnie rozwija i jest taki popyt na zamieszkanie na karczemkach, ale w takim wypadku infrastruktura musi ulec poprawie i przede wszystkim trasa na Kaszuby musi w końcu ruszyć bo inaczej na naszym osiedlu będzie ruch gorszy niż jest już teraz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli tak to interesuje, ceny są na stronie. Kto ile wynegocjowal-to jego wygrana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak osiedlowa II to szeregi a w nowej ofercie osiedlowa II Mieszkania jest blok obok tych szeregów. wejdz na strone city house .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko nie narzekajcie na bezpośrednie sąsiedztwo kościelnych dzwonów.
One tutaj były szybciej - ostrzegam są trzy solidne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha! I zasuwających aut św.alberta. No chyba, ze policja w końcu suszarkę wyjmie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budzika przynajmnirj nie bedzie trzeba wstawiac
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Pana serdecznie.My z mezem kupilismy dom szeregowy w tej inwestycji.Doskonale wiedzielismy wczesniej o planowanej budowie bloku wielorodzinnego.Kosciol tez wczesniej byl
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobrze, ze "pozytywnie nastawiona"! Tego właśnie Pani będzie trzeba!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Od zawsze jestem pozytywnie nastawiona -
Nie chodzi tu tylko o tą inwestycje. Radzę zmienić nastawienie do świata zapewniam, będzie łatwiej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie Anonim chyba Panu nie wyszły negocjacje z deweloperem... Coś wnioskuję z Pana wypowiedzi... lub z konkurencji Pan bo Pańskie wypowiedzi są naładowane jadem.... że aż tu czuć! Dajże Pan spokój - nie Pana "problem" niech się Pan nie udziela i swojego się trzyma.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę uwierzyć, ze jadem nie są naładowane. Ja mam po prostu bardzo specyficzne poczucie humoru. Sam kupiłem lokum od City House'u i wcale nie jestem z niego zadowolony. Ale co mam zrobić? Płakać! Nie! Śmiać się, żartować, beztrosko podejść do sprawy, bo życie krótkie! Nic teraz nie zrobię. Jest już pozamiatane.
A proszę mi tez uwierzyć, ze kwestia poprawy jakości życia na Karczemkach jest mi bardzo bliska sercu i robię wszystko, żeby tak właśnie było! Udzielam się tutaj na bieżąco i obserwuje wątki, tak aby wiedzieć o co walczyć dla naszych mieszkańców!
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej niedzieli!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witamy wszystkich nowych sąsiadów na naszej dzielnicy Kokoszki :)
Na rowery,spacery polecamy pobliskie lasy,na zakupy raczej Auchan i Biedronkę niż Netto...
Szkoły podstawowe na dzielnicy Kokoszki są aż trzy - Pozytywna,bliżej granicy dzielnicy SP83 (przy Kartuskiej jak na Smęgorzyno stary ceglasty budynek),SP84 w Kiełpinie Górnym (fajne warunki remont).
Przedszkoli na naszej dzielnicy jest sporo,a będą jeszcze nowe.
Komunikacja miejska jako - tako... choć znam dzielnice gorzej skomunikowane.
Infrastruktura drogowa to na pewno kwestia która powinna być priorytetem w naszej dzielnicy.
(jest projekt na dalszą rozbudowę Kartuskiej,wszystko było - dotacja cofnięta z dziwnych przyczyn. W rozmowach z Prezydentem miasta wynika że temat absolutnie nie upadł starania z innych środków,programów UE)
Niech się dobrze mieszka :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czesc, mozesz powiedziec czy coś sie ruszylo z rozbudowa Kartuskiej? A moze wiadomo coś jeszcze o innych drogach dojazdowych do osiedla? I jeszcze jedna sprawa, rozkład jazdy został zaktualizowany do potrzeb mieszkanców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adrian, nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przeciez tak jak napisala ponizej Pozytywnie Nastawiona plan inwestycji byl dostepny od samego poczatku. Miasto się rozrasta i to normalne, że z czasem zamiast drzew za oknem bedziesz mial sasiada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze że nie kupiłem tam mieszkania, teraz bym pluł sobie w gębę siedząc w domu bez słońca ze ścianą z balkonami i sąsiadami patrzącego mi w ogródek z 4 pięter.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Okej, blok jest blisko, ale przeciez to nie jedyne domy jakie byly w ofercie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie kupiłeś no to gdzie teraz mieszkasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pluł to byś sobie napewno ponieważ termin oddania po raz trzeci się przesuwa a klient nie otrzymuje żadnych informacji bo po co - jak już zapłacił?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A najlepsze są ich reklamy na Facebooku: "Własny dom przed świętami? To możliwe!", "Gotowe domy czekają!". Dziady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualnie obowiązuje promocja nawiązująca do lokalizacji osiedla - do każdego zakupionego mieszkania roczny zapas kapusty gratis.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam gorąco was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ja kupiłam dom od nich na Azaliowej i jestem całkiem zadowolona. Jeśli ktoś oczekuje prywatności, niech sobie postawi jakiś na pustyni. Pamietajmy, że to jednak Gdańsk i liczmy się z tym, że mieszkając w mieście, zawsze bedzie ktoś za płotem, taki urok. Lokalizacja jest ok, do obwodnicy blisko, centrum handlowego także. Calkiem niedaleko las, wiec i można troche odetchnac od zgielku. Nie można miec wszystkiego. Chcemy bliskosci centrum, wiec piszemy sie na gniezdzenie w chatach jedna przy drugiej. Tak samo spokoj i pelna swoboda wykluczaja raczej bardzo atrakcyjna lokalizacje.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Azaliowa nie jest blisko centrum. To wypi...dziejewo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

A anonim widzę szlachcic miastowy :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale nikt nie twierdzi, że Azaliowa jest super blisko centrum. Przecież chodzi o to, że mając pod nosem obwodnicę, można się do tego centrum szybko przedostać. Do każdego innego strategicznego punktu też. A już blisko samego domu masz to, co najważniejsze, czyli sklepy, szkolę, aptekę, drogerię... Moim zdaniem, lokalizacja jest naprawdę mocnym atutem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też tak sądzę. Tam tak na dobrą sprawę jest co trzeba. I zieleń i miejska infrastruktura. Od kiedy to brudne, zakorkowane centrum jest urokliwe?!
Poza tym, to weźmy pod uwagę cenę. Za ścisłe centrum zapłacilibyśmy parę razy więcej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

My także kupiliśmy tam dom i cieszymy się szczerze. Polecamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie. Pustynia jest doskonałym miejscem dla tych, którym zależy na całkowitej prywatności :)
Powiedz proszę coś więcej Aniu na temat swojego domu. Ja również rozważam zakup u City.
Dzięki z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czesc Moniko,

tak jak pisałam nie mam zastrzeżeń. Podoba mi sie lokalizacja. Fakt nie jest to serce Gdańska, ale tam gdzie trzeba mam blisko, sklepy, lekarz, przedszkole. Zależało mi bardzo na spokoju i to jest moim zdaniem ogromny atut.
Poza tym wiadomo atrakcyjna cena. W centrum za taką kwotę mogłabyś pozwolić sobie na malutkie dwa pokoje albo kawalerke...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Aniu. Właśnie niedawno byłam w biurze podpytać o szczegóły, zapowiada się obiecująco. Trzymaj kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak sytuacja z zakupem? Wszystko poszło zgodnie z planem? Czekam na info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry