Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - ocena Wspaniali ludzie, zdawałam kursy na kategorię A1 oraz B. A1 z Jurkiem było...
~Maja
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 września 2024

Sławomir - ocena Polecam wszystkim pragnącym zrobić uprawnienia na motocykl szkołę Alpina. Mam...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 czerwca 2024

Maciej - ocena Ostatnio miałem okazję ukończyć kurs prawa jazdy w szkole alpina i muszę...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 czerwca 2024

Jarek - ocena Tylko w tej szkole nauczysz się podstaw i poprawisz wyuczone błedy w jeździe...
~Jarek
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 maja 2024

Sylwia W - ocena Szczerze polecam OSK Alpina! Pan Kamil - instruktor ideał. Nauczy jeździć...
~Sylwia W
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Karolina Kempa - ocena Zdecydowanie polecam ! Jakość i profesjonalizm to słowa, które dobrze opisują...
~Karolina Kempa
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 stycznia 2024

Iwona G. - opinia osk alpina to strzał w 10. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, a to...
~Iwona G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Mariusz - opinia Profesjonalne podejście i doskonały kontakt z kursantem. Olbrzymia wiedza i...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Ola - opinia Wszystko świetnie wytłumaczone, będę bardzo miło wspominać czas spędzony w...
~Ola
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Super profesjonalna nauka jazdy motocyklem
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2022

Amadeusz - opinia wątek zamknięty Wszystkie 6 gwiazdek z całą pewnością adekwatne do pracy jaką wykonują...
~Amadeusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Absolutna rewelacja! Egzamin zdany za pierwszym podejściem, bezbłędnie....
~Michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry