Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robilem kat. A - nie jestem zadowolony i nie polecam wątek zamknięty Mialo byc milo i sympatycznie - bylo jak zwykle slabo. Trwalo zdecydowanie za...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Polecam:) wątek zamknięty Jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy. Uczyłam się właśnie w tej szkole....
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

POLECAM 100% wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra , 100% polecam p.Władek jest świetnym gościem , naprawde...
~Art3cki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Dzisiaj właśnie zdałem egzamin państwowy! Teoria i praktyka odbywa się w...
~Łukasz B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Polecam OSK Autosrada wątek zamknięty Szczególnie zainteresowanym kursem na prawo jazdy kategori A!!!!!
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

bardzo polecam wątek zamknięty każdemu kto chce nie tylko zdać egzamin ale też nauczyć się dobrze jeździć!...
~michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Dawid Z - opinia wątek zamknięty OSK jak najbardziej godny polecenia. Teoria (p. Remigiusz) prowadzona na...
~Dawid Z
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

bardzo dobra szkola wątek zamknięty gorąco polecam tą szkołę, fachowe podejście do kursantów, pomoc w załatwieniu...
~Łukasz D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Same plusy! wątek zamknięty Tak jak już inni napisali - uczą nie tylko jak zdać egzamin ale uczą jak...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Polecam! wątek zamknięty Miła atmosfera. Instruktory b. cierpliwi.Po b. dobrym przygotowaniu egzamin...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Polecam, Super szkoła !! wątek zamknięty Bardzo dobrze przygotowanie do egzamin, fachowe podejście, jednym słowem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Super szkola wątek zamknięty Naprawde godna polecenia bardzo mila atmosfera instruktorzy cierpliwi i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Nie tylko w Gdyni, ale i w całym Trójmieście. Instruktorzy z miłym,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Polecam :D wątek zamknięty Super szkółka, super ludzie, super poziom, no po prostu rewelacja polecam !!! ;D
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

Mogę polecić. wątek zamknięty Instruktor podchodzi do każdego indywidualnie, co jest bardzo ważne. Nie...
~Agnieszka O.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

polecam autostradę! wątek zamknięty Autostrada Remika jest szkołą godną polecenia! fantastyczna atmosfera podczas...
~Adrian K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 października 2010

Gorąco polecam! wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście. Bardzo dobrze przygotowanie do egzaminu....
~Sandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2010

Polecam tą szkołę nauki jazdy :) wątek zamknięty W maju br. rozpocząłem naukę w tejże szkole jazdy. Początki były słabe ale...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 września 2010

Polecam!!! Skuteczność 100% wątek zamknięty Wczoraj miałam egzamin - zdałam za pierwszym podejściem!!! W co nadal nie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2010

POLECAM ! :) wątek zamknięty Szkoła godna polecenia ;) bardzo fajni instruktorzy, miła atmosfera. Wszystko...
~Kuba P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

115

wątków

do góry